Profil Użytkownika

Rzutnik do domu w cenie mieszkania?

Rodzaj: Notatka prasowa - informacyjna

Tak, wcale się nie pomyliłeś czytając tytuł artykułu. W połowie września 2020 firma Sony zaprezentowała 3 nowe rzutniki do kina domowego z przeznaczeniem dla domowego użytku. Jak się okazuje super hiper projektor do domowej salki kinowej może kosztować tyle co super luksusowe auto, lub małe mieszkanko.

Czy zaoszczędzę, jak samemu zrobię kino domowe?

Rodzaj: Artykuł

Czy samodzielne wykonanie kina domowego w domu będzie tańszym i lepszym rozwiązaniem niż zlecenie go specjaliście? Teoretycznie wydaje się, że zawsze kiedy nie musimy płacić pośrednikowi lub specjaliście a sami jesteśmy w stanie wykonać jakieś prace to powinniśmy zaoszczędzić. O ile dysponujemy czasem, umiejętnościami i umiemy przyswajać wiedzę.

Rewolucja w dźwięku 3D?

Rodzaj: Artykuł

Wszyscy jesteśmy bombardowani reklamami telewizyjnym o kolejnej rewolucji w świecie telewizji. Zwiększające się rozdzielczości telewizorów, hasła 4K i 8K, nowy format HDR. Haseł jest tak wiele, że łatwo się pogubić. A jedyne co wiemy, to fakt, że świat telewizorów dynamicznie się zmienia i nie jesteśmy już na czasie.

Czy kabel hdmi ma znaczenie?

Rodzaj: Artykuł

W Internecie znajdziemy wiele sprzecznych ze sobą informacji. Jedne twierdzą, że kabel HDMI nie ma jakiegokolwiek znaczenia i najlepiej kupić najtańszy. Inne z kolei powołując się na techniczne dane twierdzą, że jakość kabla ma znaczenie... a jak jest naprawdę? Przekonajmy się...

Profil

Adam Bielan

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:193813

Data urodzenia:
2006-01-27
Dołączył:
2020-01-23 09:33:58

Ostatnie logowanie:
14-09-2020