LD Systems CURV 500 to najnowsze a zarazem najmocniejsze nagłośnienie. Zestawy nagłośnienia, proste i wygodne w transporcie, tak samo jak w instalacji. Jest to nagłośnienie, którego dotąd nie było, co wskazuje, że sprzęt ten jest profesjonalny i innowacyjny. Jak wygląda i czym się wyróżnia?

Data dodania: 2019-01-14

Wyświetleń: 1276

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Najmocniejsze nagłośnienie LD Systems serii CURV - recenzja

Sklep muzyczny, który w swojej ofercie posiada sprzęt do nagłośnienia z serii LD, Systems CURV 500 to Megascena.pl. Sklep muzyczny  https://www.megascena.pl/ stacjonuje w Warszawie i jest jednym z najbardziej cenionych i certyfikowanych sklepów tego typu. Posiadają oni m.in. Ukulele, projektory gobo, oświetlenie sceniczne, podesty sceniczne, wytwornice dymi oraz mikrofony bezprzewodowe.

Jak wygląda design Curv 500 TS?

Niezastąpiony dotąd zestaw nagłośnienia przenośnego posiada innowacyjną budowę oraz design. Wszystkie jego elementy zostały dopracowane ze szczególną starannością i na tle innych konkurentów, sprzęt wygląda naprawdę okazale. W roku 2018 na targach ISE zestaw nagłośnienia CURV 500 TS otrzymał aż dwie nagrody, m.in. za design.

Sama obudowa 15” głośnika niskotonowego powstawała w oparciu o sklejkę 18 mm i została pokryta specjalistyczną farbą Havy Duty. Sprawnie zamocowany grill sprawia, że nie słychać go nawet przy największej głośności. Jeżeli chodzi o satelity, grono czy też adapter Smart Link to posiadają one obudowy z odlewanego aluminium z powierzchnią pokrytą proszkowo. Co ciekawe, istnieje możliwość pomalowania zestawu na dowolnie wybrany kolor, oraz pokrycie sprzętu charakterystycznym wzorem. Usługa ta jest wyceniana oczywiście indywidualnie. Co więcej, głośniki łączone są modułowo, zaś sam adapter wraz z głośnikami, wyposażony jest w szyny i profile, które służą do szybkiego łączenia. 

Cechy wyróżniające Curv 500 TS

Różnica pomiędzy tym modelem sprzętu, a jego poprzednikami polega na obecności 2 głośników satelitarnych, mocniejszego subwoofora oraz samej mocy sprzętu, której nie da się podważyć. Dbałość producenta o detale można poznać po torbie transportowej na głośniki, która została stworzona z myślą o wygodnym  transporcie i zadowoleniu klienta. Jakość dźwięku CURV 500 TS jest oczywiście potężna. Z pewnością została ona utworzona na potrzeby coraz to bardziej rozwijającego się rynku.

Nagłośnienie CURV 500 TS to sprzęt, który został stworzony z myślą o mniejszych i średnich eventach. Doskonale sprawdzi się w restauracjach, domach weselnych, salach wykładowych, hotelach i wielu innych miejscach. Sprawdź najmocniejszy kompaktowy zestaw nagłośnienia na stronie sklepu Megascena.pl 

Licencja: Copyright - zastrzeżona