Aktualnie prym wiodą prezenty, które inspirują do stworzenia czegoś samodzielnie. Prezenty, przy których można zatrzymać się na chwilę, zrelaksować, odpocząć i poświęcić im dłuższą chwilę. Zainteresowany? Zapraszam poniżej.

Img

Wiele osób bez względu na to, czy chce kupić fajną zabawkę dla dziecka, czy oryginalny i wyjątkowy drobiazg dla przyjaciółki, mamy czy siostry wybiera precyzyjne miniatury domków, z których można stworzyć prawdziwe arcydzieła.

wyjątkowe dekoracje diy

Magia, inspiracja i precyzja w jednym
"Zrób to sam" - to aktualnie hit wśród osób, które szukają oryginalnych i ciekawych prezentów dla bliskich oraz do własnych wnętrz - dodatków, stanowiących ozdobę ich domu. Takie rzeczy zdecydowanie pozostają z nami najdłużej oraz pasują do każdej przestrzeni - bez względu czy to mieszkanie, czy nowoczesny dom, czy też biuro lub rustykalna kawiarnia. Dekoracje, którym najpierw poświęci się trochę czasu, by je samodzielnie zbudować od podstaw, by później postawić na półce i wracać co jakiś czas do tego magicznego świata - to zdecydowanie może być strzał w dziesiątkę.

Powrót do dzieciństwa
Wiele osób tęskni za czasami beztroski, zabawy i radości, jaką daje dzieciństwo. Dlatego też, wiele firm chętnie tworzy dodatki i ozdoby do domów, które delikatnie nawiązują do tych dobrych czasów. Domki dla lalek (dla dzieci i kolekcjonerów) to oryginalny prezent dla każdej osoby, w której ciągle zachowało się dziecko. Sprawdzą się również jako upominek na 18, na święta Bożego Narodzenia, na Baby Shower lub na okrągłą rocznicę urodzin.

prezenty diy

Miniatury
Miniatury domku, kawiarni, hawajskiej haty - to niezwykle ciekawe propozycje, które są czymś więcej niż zabawką. To staranne wykończenie, dbałość o szczegóły oraz wnętrze imitujące rzeczywistość. Dzięki miniaturom świetnie spędzimy czas z bliskimi na tworzeniu naszego domku marzeń, na wykańczaniu go, na układaniu wielu elementów oraz ozdabianiu go ciekawymi i designerskimi dodatkami. Całość może stanowić świetną ozdobę i dekorację w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym oraz w miejscach publicznych takich jak: kawiarnie, restauracje czy szkoły. Dzięki tak idealnemu odwzorowaniu rzeczywistości w tych miniaturach - wejdziemy w magiczny świat, w którym czas biegnie zdecydowanie wolniej i jest dużo bardziej kolorowy niż codzienność. Warto zapomnieć choć na chwilę.

miniaturowe chatki

Licencja: Creative Commons