0 głosów
0 głosów dodatnich
0 głosów ujemnych
354 razy czytane
0 przedrukowany
Copyright - zastrzeżona Licencja

Dzięki diecie pudełkowej oszczędzasz czas  i pieniądze, jednocześnie dbając o zdrowie. Poznaj zalety cateringu dietetycznego!

Catering dietetyczny, czyli tak zwana dieta pudełkowa zyskuje ostatnimi czasy na popularności. Trudno się dziwić, że liczba jej zwolenników rośnie. Nie dość, że otrzymasz zdrowe, pełnowartościowe posiłki dostosowane indywidualnie do naszych potrzeb, to dodatkowo znacznie oszczędzamy swój czas!

Jak działa zdrowy catering dietetyczny?

Catering dietetyczny to wybór diety o ilości kalorii najkorzystniejszej z punktu widzenia Twojego zdrowia. W większości firm cateringowych można wybierać z wielu wariantów. Dla przykładu:

  • 1200 Kcal – 4 posiłki dziennie,
  • 1600 Kcal – 4 posiłki dziennie,
  • 2000 Kcal – 5 posiłków dziennie.

Co więcej, możesz wybrać dietę dla wegetarian lub osób zapracowanych – typ business. Oczywiście jedna nie wyklucza drugiej – wybór zawsze należy do Ciebie.

Każde pudełko z jedzeniem przygotowywane jest na podstawie unikalnych preferencji żywieniowych.

Pod uwagę brane są zatem nietolerancje (laktozy, glutenu i inne) oraz schorzenia (np. Hashimoto). W sytuacji, kiedy nie jesteś pewien, na jaką dietę powinieneś się zdecydować, śmiało pytaj. Kompetentni dietetycy rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą w podjęciu słusznej decyzji.

Zalety diety pudełkowej

W ferworze codziennych obowiązków często brak nam czasu na przygotowanie odpowiednich, zdrowych i dietetycznych posiłków szczególnie, że powinno być ich pięć dziennie. Dieta pudełkowa z dowozem zaoszczędzi Twój czas, a smaczne posiłki dotrą każdego dnia pod Twoje drzwi.

Chcesz schudnąć, ale liczenia kalorii zajmuje Ci strasznie dużo czasu? A może chcesz zbudować masę mięśniową, jednak nie jesteś pewien, jak dobrze obliczyć dzienną porcję białka? Na szczęście mogą zrobić to za Ciebie specjaliści żywienia. Dzięki temu masz pewność, że dieta, której zaufałeś, bez zbędnych wyrzeczeń przyniesie spodziewane rezultaty.

Gotowanie to zajęcie, które wymaga nie tylko czasu, ale i szczerych chęci. Co z tego, że teoretycznie jesteś w stanie codziennie wygospodarować godzinę lub dwie na stanie przy garnkach, kiedy w praktyce wcale tego nie chcesz? Nic na siłę, szczególnie jeśli jest ktoś, kto może ugotować pełnowartościowy posiłek (nawet nie jeden, a wszystkie pięć) za Ciebie – dla Ciebie i na dodatek dostarczyć go pod wskazany adres. Dzięki temu jadasz zdrowo i bez konieczności zmuszania się do robienia czegoś, co nie sprawia Ci żadnej frajdy.

Zdrowy catering dietetyczny powstał z myślą o Tobie. Oszczędzi Twój czas — nie tylko poświęcony na gotowanie, ale także na zakupy oraz planowanie posiłków. Dostosuje się do Twojego trybu życia i potrzeb Twojego organizmu. Jednak to, co najważniejsze – zadba o Twoje zdrowie, dostarczając Ci posiłki ze starannie dobranych składników.

Licencja: Copyright - zastrzeżona