Każdy miał kiedyś sytuację kiedy nagle wypadł mu nieoczekiwany wydatek i chwilowo zabrakło gotówki. W tej sytuacji z pomocą przychodzi kredyt na sms. Wysyłasz sms-a i po chwili pieniądze są już na do Twojej dyspozycji.

Data dodania: 2008-10-06

Wyświetleń: 9223

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Monika wybrała się z koleżanką na spacer . Szły, rozmawiały, śmiały się, gdy nagle Monika zobaczyła na wystawie jednego ze sklepów sukienkę. Tak! To ta sukienka! Takiej sukienki Monika szukała od kilku miesięcy.


Weszły do sklepu, Monika przymierzyła sukienkę. IDEALNIE na niej
leżała! Zapakować? Kupuje Pani? - zapytała z uśmiechem sprzedawczyni.
Monika już miała krzyknąć "TAK!" kiedy nagle przypomniała sobie, że w
portfelu pozostało jej już tylko kilkanaście złotych. Kartą też nie
mogła zapłacić gdyż na koncie niewiele jej pozostało. Tydzień wcześniej
była na ślubie swojej siostry więc miała trochę wydatków. Do wypłaty pozostało jeszcze jakieś 2 tygodnie. Przez ten czas na pewno ktoś kupi sukienkę - pomyślała smutno Monika. Olka, nie miałabyś pożyczyć 200 zł? - zapytała nieśmiało koleżankę. Niestety nie miała. Kiedy wychodziły ze sklepu Monika nagle doznała "olśnienia". Przypomniało jej się, że kilka miesięcy temu zarejestrowała się "dla zabawy" w serwisie:SMS Kredyt

Wysłała 2 sms-y i po kilku minutach 200 zł było już na jej koncie. Kupiła swoją wymarzoną sukienkę a po kilku tygodniach spłaciła zadłużenie.

W życiu niejednokrotnie zdarzają się sytuacje kiedy nagle potrzebujemy gotówki. Często wypadają nam nieprzewidziane sytuacje np wyjazd, choroba itp. Dlatego warto się zabezpieczyć i zarejestrować w serwisie SMS Kredyt. Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Kiedy nagle zabraknie gotówki wysyłamy sms i po kilku minutach pieniądze znajdują się na koncie.

Więcej na temat Kredytu na SMS i link do formularza znajduje się tutaj
Licencja: Creative Commons
0 Ocena