Biżuteria potrafi ozdobić niejedną stylizację. Chyba każda kobieta posiada w swojej szafie różnego rodzaju dodatki będące ozdobą zarówno codziennego outfit’u, jak i wieczorowych kreacji. Okazji do jej zakładania jest mnóstwo, a najbardziej uniwersalnym rodzajem biżuterii wydaje się być srebro.

Data dodania: 2018-04-23

Wyświetleń: 504

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Biżuteria srebrna na każdą okazję

Biżuteria minimalistyczna

Delikatna, subtelna i prosta biżuteria srebrna nigdy nie wychodzi z mody. Skromna biżuteria wykończona na przykład niewielkimi kamieniami szlachetnymi sprawdzi się dobrze w każdej stylizacji. Dodatki będą idealne zarówno jako element biurowego looku w dzień, jak i eleganckiej wieczorowej kreacji. W takim wypadku doskonale sprawdzą się skromne kolczyki srebrne z cyrkonią, delikatny pierścionek czy łańcuszek.

Zalety srebra

Biżuteria srebrna z pewnością jest tańsza od złota. Pięknie ozdabia kobiece ciało, a elegancja i szyk to dwa przymiotniki, które fantastycznie pasują do tego rodzaju biżuterii. Biżuterię srebrną cechuje również wysoka jakość, niewygórowana cena, trwałość i piękno. Być może z tych właśnie powodów stanowi bardzo dużą konkurencję dla biżuterii ze złota.

Srebrna biżuteria z dodatkami

Biżuteria srebrna sama w sobie wyraża piękno, ale wspaniale komponuje się również z kamieniami jubilerskimi lub cyrkoniami. Wśród kamieni popularne są między innymi: szafir, onyks, markazyt czy rubin. Dzięki takiej różnorodności kamieni i barw biżuterię można dobrać do każdego stroju. Srebrna biżuteria z cyrkoniami nadaje bardziej uroczystego tonu. Choć jest to kamień syntetyczny świetnie imituje lśniący brylant. Całe komplety z cyrkoniami z powodzeniem można założyć na wyjątkowe okazje, na przykład jako piękny dodatek do sukni wieczorowej lub sukni ślubnej. Pojedyncze elementy takie jak wisiorki czy kolczyki srebrne z cyrkonią sprawdzą się doskonale jako ozdoba codziennego outfit’u.

Idealny prezent

Biżuteria srebrna jest także wspaniałym prezentem na każdą okazję i dla każdej kobiety. Niezależnie czy chcemy obdarować mamę, siostrę, żonę czy przyjaciółkę – każda kobieta będzie zadowolona z takiego upominku. Powinien jednak być on dostosowany do osoby, do tego co lubi i tego, co tym podarunkiem chcemy jej przekazać. Do wyboru mamy między innymi różnego rodzaju łańcuszki ze srebra z zawieszkami. Zawieszki często wyrażają uczucia i emocje do danej osoby na przykład serce symbolizuje miłość, koniczynkę wręcza się na szczęście, a ułożona poziomo ósemka, czyli znak nieskończoności to symbol przyjaźni, a także wierności i stałości w uczuciach.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena