Specjaliści od marketingu i reklamy całe życie zastanawiają się co zrobić by jeszcze lepiej i skuteczniej wypromować dany produkt, by zbudować pozytywny wizerunek marki. Nieustannie próbują czymś zaskoczyć, oczywiście w pozytywny sposób, tak aby dana marka wzbudzała pozytywne emocje.

Data dodania: 2008-09-19

Wyświetleń: 3137

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wspomniani we wstępie marketingowcy już kilka (kilkanaście) lat temu wpadli na genialny a zrazazem bardzo prosty pomysł - słodycze reklamowe. Jak możemy dowiedzieć się od pionierów słodkich upominków początki w cale nie były łatwe - ciężko było namówić producentów standardowych słodyczy do wytwarzania - z ich punktu widzenia - małych serii produktu ze zmienioną etykietą.

Z biegiem lat producenci dostrzegli potencjał drzemiący w branży reklamowej. Ponadto technologia produkcji, czy też druku rozwinęła się na tyle, że obecnie w kategorii słodycze reklamowe w ofercie dostawców znajdziemy praktycznie wszystko co tylko sobie wymyślimy.

Oferta jest przeogromna - między innymi:
- czekoladki i czekolady
- czekoladki w pudełkach
- cukierki
- cukierki w puszkach
- dropsy i drażetki
- lizaki
- ciastka
- bombonierki
Znajdziemy produkty zwykłe, do masowego rozdawnictwa - przykładowo mini cukierki, które można położyć na ladzie w sklepie, jak i bardziej eksluzywne, drogie bombonierki przeznaczone dla ważnych kontrahentów.

Produktem stosunkowo młodym w branży słodyczy reklamowych są czekoladki ręcznie wytwarzane. Czekoladki o dowolnym kształcie z wysokogatunkowej, pysznej czekolady. Co jednak ciekawsze - dekorowane czekoladowymi zdobieniami w kontrastowym kolorze. I tym sposobem możemy zamówić czekoladki o dowolnym kształcie z dowolną grafiką! Na czekoladce możemy umieścić nawet zdjęcie! A wszystko to z czekolady. W podstawowej wersji mamy do dyspozycji 3 kolory czekolady : jasny brąz - mleczna, ciemny brąz - deserowa, oraz biała czekolada. Do tego możliwość mieszania tych kolorów oraz unikalna technologia zdobienia sprawiają, że czekoladki są naprawde bardzo efektowne. A wszystko to możemy zapakować w eleganckie bombonierki, kartoniki i folie.

Słodycze reklamowe wydają się genialnym połączeniem - rozpieszczają wspaniałym smakiem, jednocześnie wiążąc tą przyjemność z daną marką. Już czas spróbować. Smacznego!
Licencja: Creative Commons