Rozszerzenie grupy klientów zainteresowanych produktami lub usługami firmy wymaga wdrożenia odpowiednio zaplanowanych działań reklamowych. Dobrym pomysłem jest rozdawnictwo gadżetów reklamowych. W branży handlowej i usługowej doskonale sprawdzają się termosy z nadrukiem. Gdzie można je zamówić i jak ich użyć do promocji marki? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek.

Data dodania: 2023-06-19

Wyświetleń: 140

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Termosy z nadrukiem — jak je wykorzystać do promocji firmy?

Termosy reklamowe z logo firmy – gdzie i jak je wykorzystać?

Inwestycja w termosy z nadrukiem może skutkować przyciągnięciem uwagi szerszego grona potencjalnych klientów. Wynika to z psychologicznego oddziaływania na klientów. Drobny podarunek z postaci termosu jest zapalnikiem interakcji pomiędzy przedsiębiorstwem a odbiorcą.

Termosy z nadrukiem można wykorzystać:

 • na targach reklamowych,
 • podczas organizacji dni otwartych w firmie,
 • jako gratis do wysyłanych paczek (dla działalności e-commerce),
 • jako wygraną w konkursie organizowanym w social mediach,
 • do promowania marki na lokalnym rynku, np. poprzez prezentowanie termosów na stoisku reklamowym w galerii handlowej.

Przeznaczenie części budżetu reklamowego na termosy z firmowym nadrukiem to dobry sposób, aby uskutecznić prowadzone działania promocyjne. Klienci zawsze chętnie przyjmują gratisowe przedmioty, szczególnie jeśli te są praktyczne i funkcjonalne. Odbiorca, który weźmie termos z logo, będzie czuć się zobowiązany do przeglądnięcia oferty firmy. Co więcej, nieświadomie będzie promować markę, np. poprzez używanie termosu z logo w miejscach publicznych.

Gdzie kupić najlepsze termosy z firmowym logo? Sprawdź!

Termos z firmowym logo możesz kupić w firmie, która zajmuje się produkcją i dystrybucją gadżetów reklamowych dla przedsiębiorców. Jeśli interesują Cię wyłącznie wysokiej jakości produkty, przejrzyj ofertę na stronie internetowej: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/termosy-2/. Znajdziesz tu praktyczne i pojemne termosy reklamowe.

Zanim zdecydujesz się zamówić termiczne pojemniki na wodę z logo firmy, koniecznie przejrzyj ofertę firmy dostarczającej takie produkty na zamówienie. Termosy z firmowym nadrukiem występują w różnych wersjach:

 • bidon chłodzący,
 • kubek termiczny z plastikową pokrywką,
 • bidony termiczne z antypoślizgową nakładką,
 • kubek z karabińczykiem.

Jeśli firma stawia na elegancję i funkcjonalność w jednym, warto zdecydować się na termos z dwoma kubkami i grawerem lub klasyczny kubek z aluminiową powłoką. Taki wybór to gwarancja, że osoba odbierająca gadżet reklamowy będzie z niego w 100% zadowolona.

Termosy reklamowe z nadrukiem firmowym – w jaki sposób odbywa się znakowanie?

Producent gadżetów takich, jak termosy reklamowe wykonuje nadruki z użyciem różnych technik. Wybrana metoda jest uzależniona od materiału, gdzie będzie nanoszona grafika oraz stopnia jej skomplikowania. Najczęściej stosowane metody to:

 • tampondruk,
 • sitodruk,
 • grawer laserowy,
 • termotransfer.

Więcej informacji na temat metod nadrukowywania logo na termosach reklamowych i innych gadżetach dla firm znajdziesz na stronie: https://www.caprea.com.pl/.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena