Zegarek wbrew pozorom to cały czas bardzo dobry prezent na komunię. Oczywiście  w odróżnieniu od zegarków, jakie dostawaliśmy jeszcze kilka lat temu, aktualnie są to zegarki z najwyższej półki, dlatego też warto dokładnie przeanalizować wybór zegarka na komunię, tak aby jego cena była wprost proporcjonalna do zadowolenia osoby obdarowywanej.

Data dodania: 2016-03-11

Wyświetleń: 1117

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jaki zegarek kupić na komunię?

Aby wybrać najlepszy zegarek na komunię dla bliskiej nam osoby, trzeba przede wszystkim wyznaczyć sobie próg cenowy. Musimy określić czy nasz prezent ma kosztować kilkaset złotych, czy jego wartość ma przekraczać tysiąc złotych i więcej. W tym przypadku należy pamiętać że zegarek jest przedmiotem codziennego użytku, a młode osoby spędzające dużo czasu na świeżym powietrzu bardzo eksploatują tego typu rzeczy, dlatego też nie należy przesadzać z kwotami jakie przeznaczymy na zakup zegarka.
W moim mniemaniu kwota kilkuset złotych, będzie idealna jeśli chodzi o zegarek na komunię. Pozwoli to zmniejszyć ryzyko potencjalnej kradzieży zegarka oraz zmniejszyć starty w przypadku jego zniszczenia podczas codziennej zabawy na podwórku, czy w szkole.
W tym zakresie cenowy mamy bogaty wybór zegarków takich renomowanych producentów jak Casio, czy Lacoste, które na pewno przypadną do gustu młodej osobie. W tym momencie dokonujemy też wstępnej selekcji, ponieważ z listy wypadają na tak drogie marki jak Junghans, Aviator, czy Obaku.
W przypadku młodej osoby warto zwrócić uwagę na bardziej nowoczesne, sportowe kolekcje tych producentów, takie jak Casio G-Shock, czy Lacosta Durban. Zegarki z tych kolekcji są bardziej wytrzymałe i wodoodporne, dzięki czemu sprawdzą się idealnie jako prezent na komunię dla dziecka. Zegarki marek Casio G-Shock oraz Lacosta Durban można kupić w sklepach internetowych już za 500-600 złotych, dzięki czemu na prezent na komunię będzie idealnie mieścił się w dzisiejszych standardach.
Równie ciekawą opcją mogą być markowe zegarki PUMA, które cechuje minimalistyczny, a zarazem nowoczesny design oraz bardzo dobry mechanizm kwarcowy. Zegarki te posiadają również kolekcje damską, które idealnie nada się na prezent komunijny dla dziewczynek. W przypadku dziewczynek polecałbym także zegarki Swatch oraz Tissot, które na pewno pod względem wyglądu i funkcjonalności przypadną im do gustu.
Jak widać zegarki to wciąż bardzo dobrym pomysł na prezent na komunię oraz inne okazje. Oczywiście są to zegarki z wyższej półki, które niczym nie ustępują pod względem ceny laptopom, smartfonom, czy innym gadżetom, które są popularnym pomysłem na prezent komunijny

Licencja: Creative Commons
0 Ocena