Jeden z największych producentów akcesoriów gamingowych SteelSeries jakiś czas temu powiększył asortyment swoich produktów o 6 modeli słuchawek dla graczy. Są one częścią kolekcji Siberia. Poszczególne słuchawki nie są identyczne, ale pewne elementy są wspólne: świetna jakość dźwięku, rozpoznawalne wzornictwo oraz niespotkany komfort.

SteelSeries Siberia v3

 

Egzemplarz Siberia v3 jest pierwszym z kolekcji, posiada rozpoznawalny i ergonomiczny amortyzowany pałąk Siberia. Słuchawki oferują stworzoną absolutnie od nowa scenę dźwiękową poprzez użycie nowej generacji przetworników audio, które charakteryzują się świetny dźwięk z dobrym basem. W Siberia v3 wykorzystano również poduszki z gąbki memory foam, która nie pozwala na przedostanie się dźwięków z zewnątrz oraz zatrzymanie dźwięku w nausznikach. Sprzęt posiada pojedynczy kabel, dodatkowo do zestawu dołączono końcówkę z dwoma jackami. W związku z tym Siberia v3 są dopasowane z komputerami stacjonarnymi, laptopami, konsolami i urządzeniami mobilnymi. Nowe słuchawki będzie można nabyć w dwóch kolorach, białym i czarnym.

 

SteelSeries Siberia v3 Prism

 

Siberia v3 Prism posiada nauszniki świecącą na prawie 17 milionów barw. Tym samym słuchawki dołączają do grupy oferującym graczom wygodę, ciekawe wzornictwo i pozostałe zalety znane z Siberii v3. Dodatkowo gracze będą mogli rozszerzyć opcje w celu dostosowania sprzętu pod siebie. Pomoże w tym darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine:

 

Dzięki chmurze Steelseries - CloudSync mamy dostęp do nieograniczonej liczby naszych profili z każdego miejsca z dostępem do sieci

o jakość dźwięku podczas komunikacji głosowej zapewnia technologia Microphone Noise Suppression i Microphone Auto Comprression. Cyfrowa jakość dźwięku z korektorem podświetlenie colorshift, oferująca różne tryby i efekty

 

Siberia Elite Prism

 

Dobrze znane słuchawki Siberia Elite zostały polepszone, aby zadowolić nawet najlepszych graczy. Całkowicie nowy, zgrabniejszy mikrofon oraz poprawiona karta dźwiękowa dba o wysoką jakość rozmów i brzmienia. Komfort zapewniają poprawiona wyściółka nauszników. Siberia Elite Prism działają dzięki technologii Dolby Headphone® i Dolby Pro Logic IIx, dzięki nim możliwe jest otrzymanie dźwięku przestrzennego 7.1. Poza tym najnowszy model dzięki oprogramowaniu SteelSeries umożliwia wiele opcji podświetlenia. Ciekawym dodatkiem jest możliwość wymiany przewodów. Siberia Elite Prism są kompatybilne z PC, Mac, PS4 i urządzeniami mobilnymi.

 

Siberia RAW Prism

Na sam koniec omówimy słuchawki Siberia RAW Prism. Jest budżetowa produkcja marki SteelSeries. Nabyć ją będzie mógł praktycznie każdy gracz. Pomimo tego, że jest to najtańszy model z serii, który nadal oferuje użytkownikom dobrą jakość dźwięku. Generatory dźwieku SteelSeries dostarczają brzmienia wysokiej jakości. Całkowicie darmowe oprogramowanie SteelSeries - Engine daje możliwość użytkownikom na stworzenie nieograniczonej ilości profili. Gracz może skonfigurować ustawienia audio i podświetlenia na swój indywidualny sposób. Umieszczony na lewym nauszniku mikrofon dzięki technologii Mic Auto Optimization gwarantuje świetnej jakości łączność głosową. Włącznik wyciszenia mikrofonu jest umiejscowiony na lewej muszli. Słuchawki Siberia RAW Prism wyposażone są w USB, dzięki któremu możliwe jest sparowanie z PC, Mac, PS4 i innymi urządzeniami.

 

Licencja: Copyright - zastrzeżona