Jeśli chcesz być atrakcyjny dla pięknej kobiety, to przede wszystkim musisz być bardzo bogaty i mieć super samochód. Obsypywać ją kwiatami, prezentami i cały czas prawić komplementy. Z wyglądu powinieneś przypominać Antonio Banderasa lub Brada Pitt, inaczej żadna ładna dziewczyna nawet nie spojrzy na Ciebie. STOP!!!

Data dodania: 2008-06-03

Wyświetleń: 10001

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli chcesz być atrakcyjny dla pięknej kobiety, to przede wszystkim musisz być bardzo bogaty i mieć super samochód. Obsypywać ją kwiatami, prezentami i cały czas prawić komplementy. Z wyglądu powinieneś przypominać Antonio Banderasa lub Brada Pitt, inaczej żadna ładna dziewczyna nawet nie spojrzy na Ciebie.

STOP!!!

Jeśli uwierzyłeś w chociaż jedno zdanie, które przed chwilą napisałem, to założę się, że nie podrywasz pięknych kobiet, a może i nawet masz problem z poderwaniem jakiejkolwiek dziewczyny.

Nic nie szkodzi, ja również miałem taki problem i myślałem, że trzeba być bogatym albo super przystojnym, żeby zdobyć piękną dziewczynę, co jest nie prawdą. Dużo ważniejsze od pieniędzy są konkretne cechy charakteru, które przyciągają kobiety do mężczyzn. Oto one:

Cecha nr 1: Bycie liderem w związku i przejmowanie inicjatywy

Kobieta uwielbia, kiedy przejmujesz inicjatywę. Ty ją prowadzisz, Ty wychodzisz z inicjatywą i nie czekasz, aż ona podejmie decyzję, tylko sam to robisz. Otwierasz przed nią drzwi albo wołasz kelnera, żeby ona nie musiała tego robić, dzięki czemu dajesz jej jasny komunikat:
„Jesteś ze mną i możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie przy mnie. Jestem świadomy tego, co się dzieje wokół mnie i ja przejmuję inicjatywę."

To daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w razie czego może zawsze na Ciebie liczyć. Jest to bardzo, bardzo ważne dla każdej kobiety.


Cecha nr 2: High status (wysoki status społeczny)

Posiadanie wysokiego statusu, to nie tylko pieniądze czy samochód. Wysoki status, to również sposób, w jaki odbiera Cię środowisko (społeczeństwo). Szacunek, którym Cie inni obdarzają, Twoja pewność siebie, to wszystko wpływa na Twój status w oczach kobiety. A dla kobiety mało jest rzeczy tak atrakcyjnych, jak wysoki status 'samca" w grupie. Im wyższy tym lepszy.

Ktoś, kto na imprezie stoi pod ścianą z piwem, nie ma szans na spotkanie z najładniejszą dziewczyną na sali. Jednak facet, który emanuje pewnością siebie (nie arogancją czy agresją) jest znany w danym "środowisku (ludzie go rozpoznają, przychodzą się przywitać, kobiety się uśmiechają itp.) od razu staje się dla kobiety atrakcyjniejszy.

Pamiętaj, kobieta w przeciwieństwie do mężczyzny, chce być z kimś, kto jest "lepszy" od niej, a to oznacza bardziej interesującym, znającym więcej osób i umiejącym więcej.


Cecha nr 3: Poczucie humoru i pozytywne nastawienie

Pamiętam jak kiedyś, jakaś sławna kobieta powiedziała:
"Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, to możesz z nią robić wszystko".

To jest absolutny "killer". Zadaj pierwszej lepszej kobiecie pytanie, jakie cechy ceni w facecie, a powie Ci:
„Coś tam, coś tam (inteligencja, pewność siebie) i poczucie humoru.”

Musisz mieć poczucie humoru, jeśli chcesz podrywać atrakcyjne kobiety. Jest to tak ważny i atrakcyjny dla kobiet czynnik, że aż dziw bierze. Rozśmieszanie kobiety pozwala jej się poczuć komfortowo w Twojej obecności i zapomnieć o wszystkich problemach.

Co więcej, jeśli Twój humor będzie połączony z odrobiną (ale tylko odrobiną arogancji i małego drażnienia kobiet) to będziesz po prostu nie do przebicia i sprawisz, że będziesz równie atrakcyjny dla kobiety, co piękna dziewczyna dla Ciebie.

Cecha nr 4: Pewność siebie i nie bycie needy


Poczucie pewności siebie jest dla kobiet bardzo ważne, ponieważ daje im świadomość Twojej siły, Twojego charakteru. Siła mentalna (nie fizyczna) i twardy charakter, to ważna cecha dla kobiet.

Żadna normalna, zdrowa kobieta nie zwiąże się z facetem, który jest przysłowiową łajzą, bez poczucia własnej wartości i który nie jest w stanie postawić na swoim, kiedy trzeba. Kolejnym problemem jest sytuacja, kiedy mężczyzna jest needy (potrzebujący) i chce kupić sobie uczucia kobiety prezentami czy komplementami.

Pamiętaj, że prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje tak jak inni faceci kupować pięknej kobiecie drogich prezentów, żeby jej się przypodobać. Sam fakt, jaki on jest, sprawia że dla kobiety jest atrakcyjny.

Istnieje jeszcze kilka bardzo ważnych cech, które sprawiają, że mężczyzna jest atrakcyjny dla kobiety. Jeśli chcesz je poznać, wejdź teraz na moją stronę i ściągnij mój darmowy raport:
"7 cech mężczyzny atrakcyjnego dla każdej kobiety"
Kliknij teraz w link.
Licencja: Creative Commons