Olejek arganowy produkowany jest przez marokańskie kobiety, współpracujące z europejskimi organizacjami pozarządowymi. Współpraca ta przekłada się na polepszenie warunków życia w Maroko, zapewnienie zatrudnienia kobietom oraz podkreślenie ich roli w społeczeństwie. 

Data dodania: 2012-06-26

Wyświetleń: 1942

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Olejek Arganowy - hit kosmetyczny 

Olejek arganowy to jedno z najbardziej spektakularnych odkryć kosmetyki ostatnich lat. Pełen naturalnej siły, zwany olejkiem młodości, ma wręcz zbawienne działanie na suche,splątane i elektryzujące się włosy. Od stycznia ten cudowny olejek dostępny jest w ofercie REF Polska.

Argan Oil z REF jest niezwykłym płynem wydobywanym z nasion drzewa Argan rosnącego na terenie Maroka, w środowisku wolnym od zanieczyszczeń. Posiadawłaściwości lecznicze. Uzdrawia suche, splątane i elektryzujące się włosy, przy czym spektakularnie nawilża, przenika w głąb włosów, wzmacnia je i odbudowuje.

Jest bogatyw nienasycone kwasy tłuszczowe oraz w witaminę E – witaminę młodości, co sprawia, żekuracja olejkiem arganowym jest znacznie bardziej skuteczna, niż kuracja innymi olejkami.

Fanką wyciągu z orzechów arganowca jest m.in. Salma Hayek, jej piękne włosy najlepiejświadczą o jego skuteczności. Dzięki Olejkowi Arganowemu z REF włosy sąprawdziwie zdrowe oraz niesamowicie błyszczące.

JAK STOSOWAĆ OLEJEK ARGANOWY ?

Po umyciu skóry  równomiernie rozprowadzamy kilka kropli oleju. Stosujemy na noc lub rano . Nasze pierwsze kroki z tym naturalnym kosmetykiem powinny być jednak ostrożne – używajmy go raz dziennie w niewielkich ilościach. Olejek arganowy jest bardzo wydajny.

Sprawdźmy, jak nasza skóra na niego reaguje. Jeśli widzimy efekty, a odpowiedź naszego organizmu jest pozytywna, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stosować olejek arganowy  dwa razy dziennie.

Delikatne rozmasowanie kosmetyku wystarczy, żeby nie pozostały żadne tłuste ślady. Dobrze się wchłania. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena