Żyjemy w czasach, w których można kupić prawie wszystko.Masa firm zajmuje się pozycjonowaniem. Dla wielu jest to sposób na biznes i to bardzo dochodowy. Poza tym dzięki pierwszemu miejscu w spisie stron www nasza firma może zwiększyć obroty o 100% lub nawet 300%.

Data dodania: 2012-06-16

Wyświetleń: 4751

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zadziwiający jest fakt, że nawet do tej pory nie wszyscy zdają sobie sprawę, że za odpłatną usługę firmy twoja strona może znaleźć się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Takie zjawisko nazywamy pozycjonowaniem stron internetowych. Gotowi są zapłacić za to wszyscy więksi przedsiębiorcy.

Wiele badań psychologicznych udowodniło, że ludzie mają czasem wręcz nielogiczne i dziwne zaufanie do stron na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Co najśmieszniejsze, czasem nawet pomimo nie do końca profesjonalnej grafice czy też wiadomościom zawartym na tej stronie.

 Istnieje wiele forów i blogów na ten temat i z przeważającą większością internauci zgadzają się, że pierwsze miejsce w spisie stron w wyszukiwarce jest o 100% albo nawet i więcej skuteczniejsze od wszelakich reklam danej strony nawet w telewizji i radiu. Dlatego też wiele firm zarabia na pozycjonowaniu duże pieniądze. Dzięki temu przedsiębiorcy mają z tego niewymierne korzyści. Niektóre firmy podwoiły lub nawet potroiły swoje obroty.

Tak mały gest potrafi zdziałać naprawdę wiele. Jeśli przedsiębiorca potrafi dodatkowo dobrze ustalić słowa kluczowe, jego szanse na sukces są niemal w pełni zagwarantowane. Pozycjonowanie jest szansą dla małych i dopiero startujących firm w Internecie, które faktycznie dzięki temu przynoszą zyski.

 Zastanawiasz się pewnie, jakim cudem startując ze sklepem lub firmą internetową, będzie cię stać na wydanie tysiąca lub nawet więcej co miesiąc na pozycjonowanie. Dlaczego nie zająć się samemu pozycjonowaniem i to nie jednej, ale na przykład trzech, czterech własnych stron, które przyniosą nam zyski. Świat idzie do przodu, zmienia się system działania wyszukiwarek, dobierania słów kluczowych itp. Radą na to jest ciągła edukacja. Skoro inni potrafią pozycjonować strony, dlaczego nie ty? Wystarczy posiąść wiedzę, którą posiadają czołowe postacie w tej dziedzinie. Poniżej zamieszczam jedną z wielu książek, które według mnie są obowiązkowe, jeżeli chcesz skutecznie wypromować swoja stronę www w Internecie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena