Dowiedz sie wszystkiego na temat programów, ułatwiających zarządzanie firmą: systemy erp, crm elektronika, e-podpis oraz inne. Nie zostawaj w tyle za konkurencją i zaopatrz się w najnowocześniejsze rozwiązania.

Data dodania: 2011-10-06

Wyświetleń: 1096

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Obecnie chyba żadna licząca się na rodzimym rynku spółka nie jest w stanie odnosić większych sukcesów bez technik rozporządzania zasobami ludzkimi spółki. Tylko to gwarantują powodzenie i fachowość. Należy zatem poznać opisywane instrumenty.

Omawiane techniki nazywamy także systemami erp oraz systemami crm elektronika. Programy te odpowiedzialne są za zarządzanie kontaktami z kontrahentami. Systemy ERP mają bardzo szerokie zastosowanie wśród usługodawców teleinformatycznych czy też banków, gdzie szczególnie ważny jest obieg informacji z wielotysięcznym klientem. Unowocześnia to bardzo funkcjonowanie firmy oraz zapewnia poważniejszą efektywność.

Niezwykle atrakcyjną odmianą systemów do rozporządzania firmą są tak zwane crm elektronika, które to na przykład w sposób zautomatyzowany przesyłają zawiadomienia do usługobiorców przedsiębiorstwa, nadmieniając im o zaległych płatnościach lub też przesyłają pocztówki świąteczne. Crm elektronika jest bardzo praktyczne, także dlatego, bo pomaga zaoszczędzić ogromną ilość czasu potrzebną do bezpośredniego porozumiewania się z nabywcami naszych usług, których jako przedsiębiorstwo możemy mieć szczególnie wielu.

Innym podstawowym programem dla spółki jest tzw. podpis elektroniczny zwany niekiedy e-podpisem. Jest to aktualnie niezbędne oprogramowanie służące do pełnoprawnego podpisywania obiegu dokumentów w sieci internetowej. Podpis elektroniczny jest to wiarygodna oraz zakodowana informacja mająca na celu potwierdzać autentyczność kontraktu wysłanego w sposób elektroniczny. Podpis elektroniczny jest doskonale kompatybilny z systemami erp oraz systemami CRM.

Jak widzimy istnieje na polskim rynku znaczną ilość elektronicznych programów, porządkujących funkcjonowanie firmy. Należy zatem z nich korzystać oraz nie pozwolić się wyprzedzić konkurencyjnym firmom.

Licencja: Creative Commons