Zastanówmy się jak powinna wyglądać profesjonalna firma medyczna? Czy decydująca jest tylko niska cena sprzętów i urządzeń czy też może warto zwrócić swoją uwagę na inne elementy?

Data dodania: 2011-11-16

Wyświetleń: 1438

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dobra hurtownia medyczna prócz różnorodnego typu elektronicznych i nie tylko elektronicznych sprzętów (takich jak np. ciśnieniomierze) sprzedawać powinna meble medyczne, materiały opatrunkowe czy wszelkiego gatunku lampy do naświetlania. Jako dystrybutor oprzyrządowania medycznego powinien zapewnić instruktażowe kursy sprzętowe poruszające zagadnienia związane z instalacją i eksploatacją zakupionego oprzyrządowania.

Oprócz fachowej aparatury medycznej fachowa hurtownia medyczna powinna skupiać się na sprowadzaniu kluczowych materiałów opatrunkowych i urządzeń do podawania leków. Dlatego też na stanie w fachowej hurtowni jest: odzież chirurgiczna, wzierniki ginekologiczne, igły i nakłuwacze, sterylne strzykawki, płyny sterylizujące a także wszelkiej maści stetoskopy.

Profesjonalny sklep medyczny stara się dobrze podołać najbardziej wyśrubowanym życzeniom klientów. Z tego powodu oferuje atrakcyjny system płacenia, jak też bardzo opłacalne kredyty leasingowe na oprzyrządowanie medyczne. Dzięki takiej hurtowni bez większych obciążeń kredytowych otworzysz i uposażysz swój gabinet medyczny.

Nowoczesna hurtownia medyczna nieprzerwanie analizuje zapotrzebowanie rynku medycznego. Sprzedaje postępową i niezawodną aparaturę. Równocześnie oferuje jedynie takie towary, które znajdują praktyczne zastosowanie w pracy medyka. Jako sklep medyczny zapewnia bardzo szybką realizację zamówień i atrakcyjne sposoby zapłaty za kupione materiały medyczne.

Co najchętniej kupowane jest w tego typu hurtowniach. Często poszukiwane akcesoria medyczne to aparaty EKG,  elektrokardiografy, jak również materiały opatrunkowe i stetoskopy.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena