Teoretycznie, urodziny ma się co roku, więc nie ma potrzeby, aby je w jakiś szczególny sposób obchodzić. A tak, na dobrą sprawę, nic w poprzednim zdaniu nie jest prawdą. Każdy lubi obchodzić swoje urodziny czy imieniny, nawet, jeśli mówi, że tego nie znosi.

Data dodania: 2011-04-28

Wyświetleń: 6097

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

I trzeba się do tego dostosować.

Zatem, jeśli Twoja dziewczyna mówi Ci, że nie chce obchodzić swoich urodzin, to nieprawda! I nieważne, czy to dwudzieste czy trzydzieste urodziny. Tak naprawdę chce, żebyś przygotował na tę okazję coś specjalnego.

I teraz dopiero zaczynają się schody. Jesteście już razem na tyle długo, że wszystkie oryginalne pomysły się wyczerpały. Kupowałeś już miśki, bieliznę, nawet pierścionki. Pomysły się skończyły. Możesz ewentualnie zabrać ją na kolację i wręczyć bukiet kwiatów. Banalne? Tak! Może romantyczne, ale kobiety po pewnym czasie zaczynają oczekiwać więcej.

Zastanawiałeś się może nad tym, aby zabrać swoją dziewczynę na wycieczkę na urodziny? Kraków lub Wrocław mogą się okazać doskonałymi miejscami, które na pewno zaskoczą Twoją wybrankę. Jeśli wcześniej na to nie wpadłeś, zrealizuj ten pomysł teraz, bo to na pewno wypali! Wybierz po prostu piękne miasto, w którym jest co robić, i które znajduje się w miarę blisko Waszego miejsca zamieszkania. Zorganizuj dzień. Najpierw przespacerujcie się po Starym Rynku lub nieopodal Odry lub Wisły, a potem zabierz ją do wcześniej wspomnianej restauracji na obiad. Poproś kelnera o świece. Potem możecie wyruszyć w pieszą wycieczkę po mieście, która odpowiednio Was zmęczy, aby zabrać wybrankę na kawę lub na deser. Wtedy też możesz jej kupić bukiet kwiatów od babci sprzedającej tulipany na ulicy. Wzruszenie gwarantowane. Wieczorem, gdy będzie już ciemno, wróćcie do Waszego miasta. Twoja wybranka na pewno do końca życia będzie pamiętała ten prezent.

Pamiętaj! Zaskoczenie i niespodzianki są potrzebne w związkach. Chronią nas przed rutyną. Nie lekceważ tego, ponieważ jeśli tak zrobisz, to kiedyś będzie za późno i nie będzie już co odbudowywać.

Licencja: Creative Commons