Wieczór Panieński to niezapomniana impreza, która powinna odbywać się raz w życiu. Powinna, bo wiadomo, jak jest w praktyce. Tak, czy inaczej, bardzo ważne jest to, aby wieczór ten był niezapomniany, a aby tak było, nie może się Wam przecież, drogie dziewczyny, „urwać film”.

Data dodania: 2011-03-15

Wyświetleń: 3762

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najczęściej, wieczór panieński organizują Pannie Młodej przyjaciółki. Rzadko bywa tak, że to główna zainteresowana się tym zajmuje. I nie powinno to dziwić, a także nie powinno się do tego dopuszczać. To ma być prezent od nich dla niej. Zatem, zabierając się do tego, powinno się przemyśleć najważniejsze aspekty, czyli to, co lubi i jak lubi spędzać wolny czas. Wiąże się to również z tym, jaki alkohol lubi pić.

Sama organizacja wieczoru panieńskiego to połowa sukcesu. Bardzo ważne jest to, jaki alkohol będzie się na nim spożywać. Między innymi dlatego, że bardzo ważne jest to, by nie upić się zbyt szybko, bo spowoduje to to, że raczej się tej imprezy nie pamięta. Oczywistą oczywistością jest to, że nie powinno się mieszać alkoholi. To żadna nowość, pewnie, ale mimo tej świadomości, bardzo często się to robi i to właśnie zabija tego typu imprezy. Najpierw piwko, potem wódka, może jeszcze jakieś whisky, lampka lub butelka wina, a o północy szampan. Wiadomo, że jest to mieszanka wybuchowa. Dlatego właśnie, jeszcze przed imprezą, trzeba zaplanować, co się będzie piło.

Najczęściej wieczór panieński wygląda tak, że zaczyna się w domu, gdzie powoli sączy się alkohol, a później przenosi się do klubu i tam już bawi się na całego. Tak samo wyglądają też wieczory kawalerskie, więc nie ma tu co ukrywać. W domu najczęściej pije się drinki lub czystą wódkę. Dlatego właśnie, najlepszym rozwiązaniem na alkohol podczas wieczoru panieńskiego jest wyłącznie owa wódka. W domu napijemy się wódki, w klubie napijemy się wódki, możemy pić czystą, możemy drinki, i w tym miejscu otwiera się ogromne pole do popisu. Wódka daje nam najwięcej możliwości wyboru, czego nie możemy powiedzieć o piwie czy winie. Więc, drogie panie, trzymajmy się wódki, mimo tego, że o północy i tak wypijecie szampana, ale nie martwicie się, jedna lampka szampana nie zaszkodzi. Racjonalne spożywanie alkoholu na tego typu imprezach jest gwarancją dobrej zabawy, którą zapamiętamy do końca życia. Szkoda by było, aby tak nie było.

 

Podsumowując, zdecydujcie się na jeden typ alkoholu. Nie bawcie się we wszelkie mieszaniny, bo to tylko zaszkodzi, mimo że może przez chwilę smakować lepiej. Wieczór panieński jest zbyt ważny, by skończyć go o 23 i nie zapamiętać.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena