Wyobraź sobie że są ludzie, którzy pracują tylko po to by zabić czas... czy też zrealizować kolejne marzenie. Nie muszą już pracować po to by zapewnić chleb na stole... i podstawowy byt. Ich motorem napędowym są marzenia. Marzenia które zamieniają się w wysiłek na drodze do celu...

Data dodania: 2011-03-18

Wyświetleń: 2192

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

O takich ludziach mówimy, że są wolni finansowo... jest wiele dróg by taką wolność zdobyć. Podstawowa jest jednak jedna, budowanie źródeł pasywnego dochodu. I co lepsza tu niespodzianka, taka mała rzecz jak zamiana stylu kupowania, na kupowanie niektórych produktów nie w zwykłym sklepie, a w systemie marketingu sieciowego. Pomoże Ci zbudować właśnie takowe źródło!

Warto w rozmowie z potencjalnym kandydatem po prostu zapytać, jak zabezpiecza się finansowo? Czy zamierza się zabezpieczać, jakimiś źródłami pasywnego dochodu? Jeśli tak to jakimi? Przeciętny człowiek, jest zbyt zajęty by nawet o tym pomyśleć... a co dopiero zrobić coś w tym kierunku.

Zróżnicowanie dochodów jest praktycznie koniecznością w dzisiejszych czasach. Większość z tych, którzy odnoszą sukces jest zabezpieczona kilkoma źródłami pieniędzy. Pozwalają one na pokrycie podstawowych wydatków i zabezpieczenie przed utratą, bądź zmniejszeniem podstawowego dochodu.

Dochód taki można budować na wiele sposobów, wiele z nich wymaga niestety bardzo dużych nakładów kapitałowych dodatkowo związanych z ryzykiem ich utraty... Tutaj marketing sieciowy spośród innych form inwestycji ponownie świeci się nam jak gwiazdka na niebie. Nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a jeśli mowa o pieniądzach, to mówimy o kupowaniu, czyli wspomnianej zmianie sklepu na firmę MLM.

Tak zwyczajnie po prostu, zamień sklep na MLM, po pierwsze... Po drugie zainteresuj tym kilku Twoich znajomych. I można rzec, jesteś zabezpieczony finansowo... masz dodatkowe źródło dochodu...

Wyobraź sobie, że od tego gdzie będziesz robił zakupy, będzie zależało to czy będziesz miał dodatkowe źródło dochodu czy nie?

Czy zmieniłbyś miejsce robienia zakupów?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena