Sponsorowanie na soczek z gumijagód - innymi słowy sponsorowanie na styl życia MLM'owca, codziennie rano popijającego soczek z gumijagód, które powodują WESOŁKOWATOŚĆ. Entuzjazm i pozytywne nastawienie to jedyne czego niektórym potrzeba by zbudować swoje źródło dochodu w mlm.

Data dodania: 2011-03-09

Wyświetleń: 2701

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W marketingu Sieciowym bardzo ważne jest budowanie relacji międzyludzkich, a ciężko takowe budować z umarlakiem. Chciałoby się współpracować z ludźmi aktywnymi, zaradnymi i pozytywnie nakręconymi – bądź więc taką osobą, przy której wstyd nosić medalik z napisem ‘negatywne nastawienie’.


I pamiętaj nigdy, przenigdy nie nastawaj się że uda Ci się dana osobę zasponsorować, podchodź do tego z dystansem… Czasem rzeczywiście wystarczy jedno spotkanie, jedna rozmowa, innym zaś razem dopiero po tym jednym spotkaniu, jednej rozmowie zaczyna cokolwiek kiełkować…. Twoim zadaniem jest mieć do tego dystans i podchodzić z pozytywnym nastawieniem szanując wybory innych.

Jak utrzymać stan pozytywnego nastawienia? - Skup się na tym co Cię pozytywnie nastraja :) Nie słuchaj dołujących wiadomości, nie czytaj gazet gdzie co chwila piszą o przestępstwach. Miej więcej czasu dla ludzi z pozytywnym nastawieniem, ograniczając czas dla ludzi z negatywnym nastawieniem do minimum. Uwierz - to działa. I pamiętaj to Ty jesteś odpowiedzialny za to z jakim nastawieniem danego dnia wstajesz. Weź tą odpowiedzialność w swoje ręce. Jeśli coś Ci się nie podoba, tylko Ty możesz coś zrobić by to zmienić.

Jesteś odpowiedzialny, za siebie, za rodzinę, skup się więc na tym co Ci pomaga tą odpowiedzialność udźwignąć, nie zaś na tym co Ci przeszkadza. I to dosłownie.

Komunikujemy się miedzy sobą nie tylko na poziomie świadomym ale także podświadomym. Ludzie chcąc nie chcąc wiedzą co czujesz, i to już nie tylko teorie psychologiczne o tym mówią, ale biologia. Odkryte stosunkowo tzw. neurony lustrzane odpowiedzialne są za odczuwanie tego co czuje osobnik którego obserwujemy naszymi zmysłami. Podczas rozmowy i prezentacji planu Twój stan emocjonalny jest podświadomie odczytywany przez słuchaczy. Rzeczy z których ciężko sobie zdawać sprawę, takie jak źrenice oczu, drobna mimika twarzy, ton głosu i inne nie znane naszemu świadomemu widzeniu są odpowiedzialne za powodzenie Twojej rozmowy...

Nie ważne, z kim, gdzie i kiedy rozmawiasz. Skup się na tym co Cię „nakręca”, na tym co sprawia że „czujesz się pozytywnie”. Jeśli na kogoś patrzysz i ten ktoś Cię denerwuje, skup się na tym co w danej osobie Ci się może podobać, może to być łańcuszek, buty, spodnie cokolwiek – skup się na tym. Jeśli np. jesteś w jakimś pomieszczeniu i jakiś obraz Ci się nie podoba, patrz w drugą stronę, gdzie znajdziesz coś co Ci się podoba. Jeśli zaś rozmawiasz z kimś przez internet, telefon, noś ze sobą jakiś przedmiot, który sprawa Ci radość, patrz na niego rozmawiając. Skupianie się na tym, co Cię pozytywnie nastraja jest niezawodnym sposobem na na sukces.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena