W tym dniu kobieta zasługuje na prezent, który spełni Jej marzenia...
Nie masz pomysłu co by to mogło być?
Z pewnością podsunę Ci coś, co spełni Jej oczekiwania...

Data dodania: 2011-02-22

Wyświetleń: 1689

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

TOP 10, czyli 10 wyjątkowych prezentów na Dzień Kobiet

1)      Weekend w SPA – basen, sauna, siłownia, jacuzzi, a na koniec dnia masaż, kolacja przy świecach, a później… romantyczna atmosfera w pokoju – brzmi obiecująco? Gwarantuję, ona będzie wniebowzięta.

2)      Gazeta z artykułem o Niej i Jej zdjęciem  na stronie głównej? Bardzo oryginalny prezent, w którym możesz napisać wszystko co dobre na Jej temat. Plus kwiat. Oj, będzie szczęśliwa.

3)      Podkładka pod myszkę z Waszym, Jej, Twoim zdjęciem –  pomysł niezbyt kosztowny. Zapewne niebanalny.

4)       Planujesz urządzić romantyczną kolację w domu i coś by się jeszcze przydało… już to masz - SPA w domu. Gelicity żelowa kąpiel – wsypujesz do wanny wypełnionej wodą proszek z olejkami do aromaterapii, czekasz chwilkę i woda zamienia się w gęsty, pachnący żel. To jest to!

5)      Jak zapewne wiesz kobiety uwielbiają dodatki – elegancka jedwabna apaszka  – sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

6)      Każda kobieta lubi dbać o siebie, tego dnia Ty zadbasz o nią kupując Jej voucher do fryzjera, na manicure lub pedicure. Nie ma kobiety, która z takiego prezentu by się nie ucieszyła.

7)      Nie macie obrazu, który dla Was by dużo znaczył? Wybierz najfajniejsze Wasze zdjęcie, znajdź serwis, który tworzy obrazy ze zdjęć. Będzie codziennie pamiętała, że jest wyjątkową kobietą.

8)      Dwukaratowy kubek – pijąc poranną kawę Twoja partnerka będzie miała na palcu pierścionek – bardzo elegancki  i praktyczny.

9)      Kup dwa ładne pudełka, jedno – małe, drugie – duże. Do małego kup i włóż jakiś drobiazg:  Jej ulubione perfumy, ładną bieliznę, coś z biżuterii – pudełko to włóż do dużego i zasyp słodyczami lub płatkami kwiatów. Zrobi wrażenie? Pewnie, że zrobi.

10)   Zacznij świętować od rana - zrób jej Tosta miłości. 

Paulina Wiselka

razemwwwarszawie.pl

Licencja: Creative Commons