Zarabianie przez Internet jest coraz powszechniejsze i coraz więcej się o nim słyszy. Jednak wielu ludzi podchodzi do tego bardzo sceptycznie i nie wierzy, że można zyskać dodatkowe pieniądze robiąc w zasadzie to czym zajmujemy się za darmo surfując po sieci.

Data dodania: 2010-08-24

Wyświetleń: 1841

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zarobki przynajmniej na początku nie będą niczym wielkim ale nawet parę złotych na piwo za znikomą ilość naszej „pracy” to jest już coś. Wiele osób taktuje to też bardziej jako hobby, zajęcie na wolny czas, a zarobek jest tylko dodatkiem, miłym akcentem tego zajęcia.

Zatem czy można potraktować to na poważnie? Jasne, że tak ale wtedy musimy poznać głębiej specyfikę tego biznesu. Musimy znaleźć sposób na poznanie większej ilości serwisów które są wypłacalne, oferują umiarkowaną ilość reklam i rozsądny system poleconych. Ważna jest też stabilność danej firmy byśmy mogli przygotować się na dłuższą współpracę. Jak już mamy sposób jak pozyskać poleconych np. poprzez stronę internetową to zbieramy ich jak najwięcej w jak największej ilości programów. To zapewni nam większe dochody z wielu źródeł na raz. Również da poczucie bezpieczeństwa gdy jeden z serwisów okaże się oszustem. Żeby być na bieżąco z programami, które są wypłacalne lub z nowymi które się pojawiają jak grzyby pod deszczu wystarczy zaglądać na strony osób, które zajmują się tym dłużej i wiedzą w jakie miejsca nas kierować.

Mając solidną bazę poleconych nie musimy nic robić prócz zlecaniem wypłat gdy już uzyskamy minimum. Ładnie to wygląda ale nie jest łatwo, często trzeba zbierać tygodniami, a nawet miesiącami. Oczywiście im więcej osób zachęcimy do danego serwisu to tym większe są nasze szanse na uzyskanie wymaganych kwot w krótszym czasie.

Licencja: Creative Commons