Pojawiła się nowa, rewolucyjna na skalę światową metoda zwalczania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Transdermalna liposonikacja jest bezpiecznym i bezinwazyjnym sposobem na selektywną degradację komórek tłuszczowych. Jej skuteczność może być porównywana tylko do liposukcji.

Data dodania: 2010-07-19

Wyświetleń: 2668

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kosmetyka profesjonalna daje bardzo bogaty wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wyszczuplanie i zabiegi antycellulitowe. Teraz jednak możemy mówić o prawdziwej innowacji, która zrewolucjonizuje walkę z nadmiarem tłuszczu u osób otyłych i z nadwagą. Transdermalna liposonikacja to najskuteczniejsza broń w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale również z cellulitem, nawet tym w zaawansowanej postaci.

Metoda ta jest oparta o zastosowanie ultradźwięków niskiej częstotliwości do selektywnego rozbijania i likwidowania tkanki tłuszczowej. Wykorzystywany jest tu efekt sonikacji – kiedy płyn zostaje poddany działaniu pola ultradźwięków, generowane są w nim mikroskopijne bąbelki, które implodują, wywołując energię typu mechanicznego.

Transdermalna liposonikacja to metoda, której skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone dokładnymi, specjalistycznymi badaniami. Na podstawie badań stwierdzono m.in., że po 4 zabiegach z wykorzystaniem tej metody następuje zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej nawet o 10mm. Zabiegi te nie tylko redukują tkankę tłuszczową, ale są skuteczne również w walce ze skórką pomarańczową, ponadto dają rewelacyjne efekty w zmniejszaniu obwodów ciała.

Metoda ta daje ogromne możliwości w modelowaniu sylwetki u osób, które do tej pory nie uzyskiwały za pośrednictwem kosmetyki satysfakcjonujących rezultatów. Dzięki serii 4-8 zabiegów można w szybki i skuteczny sposób wymodelować sylwetkę i zbliżyć się wreszcie do wymarzonego rozmiaru ubrań, a także poprawić kondycję swojej skóry.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena