Profil Użytkownika

Praca

jestem pracownikiem działu marketingu

Pokaż więcej

Dobry fryzjer na wagę złota

Rodzaj: Artykuł

Odpowiednia fryzura potrafi doskonale wyeksponować atuty urody - adekwatny kolor i stylizacja włosów nie tylko podkreślają charakter kobiety, ale i odejmują lat. Profesjonalna zmiana wizerunku wymaga jednak dobrego fryzjera. Co zatem warto brać pod uwagę w szukaniu wykwalifikowanego eksperta?

Sposób na piękną cerę – mikrodermabrazja diamentowa

Rodzaj: Artykuł

Mikrodermabrazja diamentowa jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą specjalnego urządzenia z głowicą ścierającą. Zalet takiego kontrolowanego złuszczania jest wiele, a samą metodę poleca się dla różnych typów skóry.

Rośnie popularność nail barów w Polsce

Rodzaj: Artykuł

Do niedawna niewiele osób wiedziało, czym są oraz gdzie można znaleźć tzw. nail bary. Początkowo lokalizowane tylko w największych miastach Polski, dziś kierują swoją ofertę do coraz większej grupy odbiorców. O co chodzi? Oczywiście o paznokciowe studia „szybkiej obsługi”.

Jesień w salonie kosmetycznym

Rodzaj: Artykuł

Powakacyjny czas to dla wielu osób okres powrotu do nauki i do obowiązków w pracy. W natłoku codziennych czynności nie powinno się jednak zapominać o potrzebach skóry. Jesienią warto wybrać się do salonu kosmetycznego – nie tylko po pielęgnację, ale i po relaks. Jakie zabiegi warto mieć na uwadze o tej porze roku?

Profil

Justyna Eversun

Autor
Napisz wiadomość
jestem pracownikiem działu marketingu
Artykułów:
21
Kod partnerski:
/p:11184

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2009-04-22 23:17:12
Województwo:
0

Ostatnie logowanie:
10-11-2011