Salony spa oferują nie tylko skuteczną pielęgnację ciała, ale i ukojenie dla zmysłów. Skomputeryzowany sprzęt używany w gabinetach umożliwia przeprowadzenie zabiegów, podczas których klient może się rozluźnić i czerpać przyjemność z wizyty. Urządzeniem, które daje szerokie możliwości w tej kwestii jest kapsuła SPA z hydromasażem marki Abacosun.

Data dodania: 2009-04-24

Wyświetleń: 2340

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W salonach spa dużą popularnością cieszą się sauna parowa, masaż perełkowy, czy kąpiel z hydromasażem. Są to metody atrakcyjne, gdyż nie tylko wpływają na poprawę samopoczucia, ale i pozwalają na prawdziwe odprężenie. Popularne zabiegi coraz częściej łączone są z aromaterapią, czy muzykoterapią - metodami relaksującymi i zdecydowanie umilającymi przeprowadzane zabiegi. Kapsuła SPA z hydromasażem jest urządzeniem o wielu funkcjach, które umożliwia m.in. jednoczesne zastosowanie hydromasażu i masażu perełkowego. Kapsuła spa oferuje również funkcję sauny parowej i prysznic Vichy. O przyjemność zabiegów dba koloroterapia, muzykoterapia i aromaterapia, warto też wspomnieć, że kapsuła posiada również możliwość podłączenia DVD - dzięki temu podczas wizyty klient może obejrzeć np. relaksujący film. Wielką zaletą kapsuły jest również możliwość przeprowadzenia za jej pomocą kąpieli aromaterapeutycznej, bądź kąpieli w mleku. Jest to zatem urządzenie umożliwiające przeprowadzenie wielu atrakcyjnych i luksusowych zabiegów, które z całą pewnością wpłyną na poszerzenie zakresu oferty salonu, ale i na jego prestiż. Warto wspomnieć, że ten wielofunkcyjny sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, co jest szczególnie ważne w gabinetach o małej powierzchni, które poszerzając ofertę starają się mieć na względzie niewielką przestrzeń do zagospodarowania. Ponadto kapsuła jest wyposażona w szereg zabezpieczeń, wykonana z wytrzymałego materiału, a sam wygląd urządzenia stwarza wrażenie nowoczesności.

Profesjonalna kosmetyka stale się rozwija, powstają nowe, innowacyjne urządzenia, które dają mnóstwo możliwości - w czasach kryzysu ważne jest jednak, aby zakupiony aparat zapewnił salonowi wzrost zainteresowania, przyciągnął nową grupę klientów o konkretnych, sprecyzowanych wymaganiach. Nowy nabytek salonu powinien nie tylko budzić powierzchowne zainteresowanie, ale i odpowiadać na potrzeby klientów, przynosić szybkie efekty i oferować relaks podczas zabiegów. Skuteczna i miła w stosowaniu metoda zwiększa szanse na to, że aparat szybko zacznie na siebie zarabiać. Coraz więcej osób przykłada dużą uwagę do poprawy wyglądu, a spośród nich spora grupa próbuje tę poprawę uzyskać dzięki profesjonalnym zabiegom w gabinetach spa. Czas poświęcony pielęgnacji w gabinecie klienci traktują często jako sposób na odstresowanie się, chwilowe zapomnienie o obowiązkach, jako chwilę tylko dla siebie - dla takich klientów możliwość poddania się zabiegom skutecznym i przyjemnym, które poprawią nastrój i wpłyną również pozytywnie na wygląd zewnętrzny jest niezwykle atrakcyjna. Kapsuła SPA z hydromasażem marki Abacosun to możliwość relaksu i poprawy samopoczucia, ale również sposób na stymulację spalania kalorii, pomocną w wyszczuplaniu, jak też polepszenie wchłaniania aktywnych substancji, które są zawarte w kosmetykach.

Bogaty wachlarz opcji, ciekawy design, możliwość przeprowadzenia wielu zabiegów przynoszących dobre rezultaty i przyjemnych dla klienta - to tylko niektóre z zalet kapsuły, która bardzo dobrze wpasowuje się w oczekiwania wymagających osób. Wielofunkcyjne urządzenia do relaksujących, odprężających zabiegów to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zabiegi ekskluzywne, skuteczne i miłe. Niewątpliwie jest to sposób na udoskonalenie oferty niejednego gabinetu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena