Niewiele działań  w tradycyjnym network marketingu mogliśmy czynić w systemie on-line. Firma NexEurope, firma córka Nexagen wchodzi na rynek europejski, narazie bez zbytniego szumu, ale prężnie buduje świadomość marki i struktury sprzedażowe z planem marketingowym bijącym na głowę większość firm tej branży.

Data dodania: 2010-07-05

Wyświetleń: 3095

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na czym polega unikalność firmy NexEurope? Myślę, że najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem jest stworzenie binarnego planu marketingowego, w którym partner uzyskuje swoje dochody ze wszystkich poziomów wgłąb organizacji. Nie mamy tutaj do czynienia z jakimkolwiek ograniczeniem (np. tylko do 10, czy 20 generacji), przy czym aktywność liderów przekłada się na możliwości zarobkowe pozostałych partnerów. Liderzy jednak są dodatkowo aktywnie wynagradzani za wprowadzanie nowych dystrybutorów. Takie rozwiązanie sprawia, że ci mniej aktywni mobilizują swoje wysiłki widząc aktywną pomoc swoich liderów, przyczyniających się do osiąganych wyników finansowych.

Firma w ramach wykupionych starterów dostarcza karty kredytowe, standardu Mastercard, na które wpływają nasze prowizje tydzień po tygodniu, przy czym są to dochody z zagranicy i nie ma konieczności rejestracji działalności gospodarczej w Polsce i płacenia z tego tytułu koniecznego ZUS-u. Rozliczamy się raz w roku wpisując dochody z zagranicy i płacą jednorazowo podatek za cały rok działalności, tak więc działamy w pełni legalnie.

Zespół aktywnych liderów w Polsce prowadzi codzienne webinary (pn-pt), na których przedstawiane są szczegóły naszej działalności, pełna oferta produktowa natomiast dla nowych partnerów, którzy pragną aktywnie włączyć się w działaność firmy trzy razy w tygodniu odbywają się szkolenia, na których przekazywane są bieżące informacje z życia firmy, zespołu i wszelkie informacje ułatwiające szybki start i promocję.

Wieloletnie badania dowiodły, że największy potencjał przychodów osiąganych w firmie przypada na tych liderów (ok. 70%), którzy przyłączają się do formy we wstępnym okresie jej działalności na danym rynku (w naszym przypadku europejskim). Firma istnieje od ośmiu lat na rynku amerykańskim - jest więc firmą okrzepłą na rynku, dynamicznie wchodzącą na rynki reszty świata. Na Węgrzech w ubiegłym roku było osiem osób, które wprowadzały produkty na rynek, dzisiaj jest to już ok. 20 tys. osób. W Polsce jesteśmy dopiero na początku tej drogi, więc szanse odniesienia spektakularnego sukcesu są olbrzymie dla każdego chętnego, kto zechce podjąć tę współpracę w ramach naszego zespołu, gdyż wsparcie, jakie otrzymuje, mądrze wykorzystane, przyczyni się do uzyskiwania wieloletniego pasywnego dochodu.

Warto więc poświęcić 45 minut na to, by posłuchać ekspertów i liderów, dowiedzieć się, jak można w ciągu krótkiego okresu czasu osiągnąć pięciocyfrowe dochody, bez konieczności czekania dwóch czy trzech lat, o których mówią liderzy innych firm, znajdujących się na polskim rynku od lat.

Webinary odbywają się od poniedziałku do piątku pod adresem http://www.wellbiznes.pl/prezentacja o godz. 20.30

Prosimy o podawanie imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz adres email. Osoby, wprowadzające przypadkowe ciągi znaków będą wypraszane przez administratora z pokoju konferencyjnego.

Tomasz Mokrzycki

Licencja: Creative Commons