Biznes, gdzie możesz zarabiać na błędach innych, duplikujac poczynania tych, którzy odniesli już sukces. Przysłowia są mądrością narodów. Jedno z nich mówi: "z jakimi przestajesz takim się stajesz".

Data dodania: 2010-06-09

Wyświetleń: 1580

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

M L M - Ty decydujesz

     Historia dowodzi, że człowiek nie znosi zniewolenia, limitów czy ograniczeń ustanowionych przez drugiego człowieka.
     Człowiek pragnie posiadać niezależność i możliwość podejmowania decyzji w swojej własnej sprawie. Pragnie mieć coś własnego i przebywać z ludźmi podobnymi do siebie. Dla każdego człowieka ważne jest poczucie godności. Każdy chce być zauważany i wyróżniany. Nikt nie lubi gdy zabija się jego inicjatywy, jego potrzebę bycia kimś.
     Czy znajdziesz to wszystko w swoim dotychczasowym miejscu pracy?.
Temu wszystkiemu ukazuje się droga, ostatnio coraz częściej wykorzystywana, czyli network marketing. Idąc tą drogą to Ty decydujesz o wszystkim. To Ty określasz czas i zasięg działania. Ty sam mobilizujesz swoją aktywność. Ty ustalasz wszelkie limity i to Ty decydujesz gdzie i jak będziesz żył i co będziesz posiadać i kim tak naprawdę będziesz.
     Wielokrotnie można usłyszeć stwierdzenie, że lepszy własny biznes, choćby mały niż praca u kogoś. Dlaczego właściwie go nie robisz? A no właśnie. I tutaj zaczyna się wyliczanka:
- że za duże ryzyko
- że trzeba mieć dobry pomysł
- że brak stabilności prawa
- że za duże koszta własne itd... itd...
A jak sprawa wygląda w przypadku Multi-Level-Marketingu?
     Otóż Twoje ryzyko finansowe jest w zasadzie zerowe. Aby rozpocząć tutaj pracę nie potrzebujesz gotówki na start, ewentualnie bardzo niewiele. A i to to inwestycja w samego siebie, czyli jakieś materiały uczące jak zarabiać pieniądze. Zakup książek, które jak sam ocenisz zawsze przydadzą Ci się w życiu.
     Jeżeli porównasz koszt tej nauki z kosztami jakiegokolwiek, nawet najmniejszego biznesu to sam zobaczysz, że Twoja inwestycja jest wręcz niewiarygodnie mała. Gwarantuję Ci, że jeżeli  będziesz  dobrym i solidnym uczniem, nigdy nie zostaniesz bankrutem i odniesiesz sukces.
     Każda korporacja MLM ma doskonały system pracy, pomocy i wspaniałych nauczycieli, którzy sprawdzili już ten system. To nie są teoretycy, tylko praktycy. W systemie MLM masz do dyspozycji ludzi, którzy odnieśli już sukces. Nie są to ludzie o wyjątkowych zdolnościach, czy talencie. Na starcie niczym właściwie nie różnili się od Ciebie. Byli i są jednak dobrymi uczniami i konsekwentnie wykonywali plan korporacji, który doprowadził ich do sukcesu. Prawdę mówiąc, każdy z nas ma trzy drogi uczenia się:
-1. na swoich błędach
-2. na cudzych błędach
-3. na sukcesach innych
Jeżeli chcesz zminimalizować Swoje ryzyko, zawsze wykorzystuj trzecią drogę, którą oferuje Ci właśnie MLM
     Jeżeli chcesz zbudować dużą sieć MLM i to w dodatku dość szybko, musisz chcieć skorzystać z pomocy, którą Ci oferuję, ale przede wszystkim musisz być dobrym uczniem. W przypadku MLM nauka połączona jest z praktyką. Ty budujesz sieć ucząc się jednocześnie jak to robić. Do dyspozycji masz system pomocy zorganizowany przez korporację i Twoją linię sponsorską, a Twoja sieć jest jednocześnie sięcią Twojego sponsora. Książki na temat biznesu oraz pozytywnego myślenia, nagrania audio, video możesz mieć tego ile zechcesz. Ponadto masz prawo i powinieneś uczestniczyć w różnego rodzaju spotkaniach, treningach, seminariach, różnego rodzaju sesjach, przeważnie on-line, na których ludzie odnoszący sukcesy będą Cię wszystkiego uczyć zarówno o MLM, sieci, systemie oraz co należy robić aby odnieść sukces. Twoimi nauczycielami, jak widzisz będą ludzie sukcesu a Ty obcując z nimi, programujesz siebie na sukces. Jedno z przysłów mówi:"z jakimi przestajesz takim się stajesz". Przysłowia jak wiesz są mądrością narodów.
     Takich narzędzi, takiego zaplecza nie znajdziesz w żadnym innym biznesie.
Wszystko polega na tym, aby dobrze nauczyć nauczycieli, jak uczyć, żeby uczyli nauczycieli, jak uczyć nauczycieli, żeby..... W MLM, każdy nauczyciel jest jednocześnie uczniem i na odwrót.

MLM stał się obecnie faktem i automatycznie tematem rozmów w wielu domach.Jest to zjawisko dzisiaj tak powszechne, że kierunek MLM został wprowadzony na uczelnie.

http://www.wsb.wroclaw.pl/wwwWroclaw/WroSpec_marketing_bezposredni_i_mikroprzedsiebiorczosc.xml

Licencja: Creative Commons