5
głosów
- +

Najbardziej antyrasistowski sposób na imigrantów? Wolny rynek! artykuł jest promowany

Autor:

Aktualizacja: 29.05.2010


Kategoria: Ludzie i Społeczeństwo / Społeczeństwo


Artykuł
  • 5 głosów dodatnich
  • 0 głosów ujemnych
  • 14461 razy czytane
  • 6 przedrukowany
  • 0 Polemik/Poparć <span class="normal">Odpowiadanie na artykuł</span>
  • Licencja: CC <span class="normal">Zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych pod warunkiem umieszczenia informacji o tw&oacute;rcy.</span>
Dostęp bezpłatny <span class="normal">Dostęp do treści jest bezpłatny.<br/> Inne pola eksploatacji mogą być zastrzeżone sprawdź <b>licencję</b>, żeby dowiedzieć się więcej</span>
 

Zdając sobie sprawę z tego w jakim tempie przebiega Islamizacja europy oraz jakie niesie to ze sobą zagrożenia nie mogę stać obojętnie kiedy widzę jak pod płaszczykiem pseudo walki z problemem odbiera się nam wolność, tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste.


Wstęp: Nie chcę i nie szerzę tutaj nienawiści na tle rasowym ani religijnym lecz podaje swoje przemyślenia które nie są w żaden sposób dla nikogo obraźliwe, proponuje jedynie rozwiązanie nie mające nic wspólnego z rasizmem które moim zdaniem powinno zadowolić zarówno rasistów (taka grupa istnieje i również nie jest to zakazane) jak i antyrasistów ponieważ jest po prostu sprawiedliwe.

Islamizacja Europy

Aby jakakolwiek kultura mogła przetrwać wskaźnik urodzeń na dwójkę rodziców musi utrzymywać się na poziomie powyżej 2,02. Z danych historycznych (źródło religiapokoju.blox.pl) w Historii cywilizacji na ziemi nie było jeszcze precedensu w którym po przekroczeniu granicy minimalnej jakakolwiek kultura była w stanie się podnieść. Obecnie wskaźnik urodzeń na dwójkę rodziców na terenie Rzeczpospolitej Polski wynosi 1,72 natomiast średnia dla państwa Unia Europejska utrzymuje się na poziomie 1,35, średnia urodzeń na dwójkę rodziców w krajach muzułmańskich to 8,1  tak więc nie jest to pora na stawianie pytania czy, ale kiedy zostaniemy całkowicie wyparci. Imigranci z krajów muzułmańskich w błyskawicznym tempie emigrują do Unii zwabiani wysokością zasiłków socjalnych przemycając wraz ze sobą swoje rodzime wartości które są całkiem odmienne od wartości na których powstała cywilizacja europejska, często czując wobec niej niepohamowaną nienawiść.

Kwestie kulturowe

Po pierwsze owszem zgodzę się że są to dwie równoległe cywilizacje jednak zupełnie nie mogę zaakceptować tego iż są to cywilizacje sobie równe, czasami żałuję iż moje zdolności plastyczne nie pozwalają mi na tworzenie animacji flash na akceptowalnym dla widza poziomie dlatego pozwolę sobie zasugerować następującą wizualizację. Wpierw wyobraźmy sobie elektryczność i to jakim była przełomem, latające samoloty i statki kosmiczne, protezy rąk które pozwalają na odczuwanie bodźców przez właściciela, wielkich filozofów oraz twórców i poetów takich jak Szekspir, Homer czy mniej znany na świecie Mickiewicz. Lekarzy, artystów, wynalazców, odkrywców, naukowców, architektów i rzeźbiarzy oraz wiele innych zdobyczy należących do zasług naszej cywilizacji. Z Drugiej strony...Księga Koranu położna na piasku, kilku poetów których znają jedynie znawcy kultury muzułmańskiej i jakieś odkrycia które być może istnieją lecz przynajmniej mi nie są w żadnym stopniu znane, być może również i wam (co nie oznacza że czegoś nie ma)...Lecz te różnice to nie różnice kulturowe, a różnice w postępie cywilizacyjnym wynikające zarówno z kwestii rasowych (geny kształtują średnio 70% charakteru) oraz kulturowych które mają wpływ na całą resztę. Zanim zasłyszę psioczenie lewicowych egalitarystów których obwiniam bezpośrednio za obecny stan rzeczy pozwolę na zaprezentowanie sobie pracy będącej dziełem RP. Ebsteina: The molecular genetic architecture of human personality:
beyond self-report questionnaires
w której znajdziemy dane potwierdzone badaniami przeprowadzane przez długi okres czasu na dzieciach, wyniki są następujące:


dzieci z "genami przestępczymi", wychowane w środowisku przestępczym: 40% (sic!)
dzieci z "genami przestępczymi", wychowane w "dobrych domach": 12.1%
dzieci "bez genów przestępczych", wychowane w środowisku przestępczym: 6.7%
dzieci "bez genów przestępczych", wychowane w "dobrych domach": 2.9%


Zresztą lewicowcy wyznający ideę Marksa iż to byt kształtuje charakter stoją w zaprzeczeniu co do twierdzenia wielu z nich iż ludzie są zwykłymi zwierzętami (zgodnie z hasłem traktujmy zwierzęta jak ludzi co znaczy dokładnie to samo co traktujmy ludzi jak zwierzęta) i funkcjonują na tych samych zasadach, po części się zgodzę lecz jako Chrześcijanin postrzegam to w trochę inny sposób. Natomiast proszę mi wytłumaczyć dlaczego w takim razie lewicowcy postulowali za utworzeniem spisu niebezpiecznych ras psów które objęte by były specjalnym traktowaniem jak na przykład przymusem noszenia kagańca, wszak według ich ideologii geny nie mają wpływu na charakter tak więc tylko od wychowania zależy czy pies będzie agresywny czy nie. Jak jednak dobrze zdajemy sobie z tego sprawę wychowanie jest sprawą kluczową, jednak z jakichś powodów chętniej pozwolimy naszym dzieciom bawić się z owczarkiem Niemieckim colie (zwanym popularnie jako „Lessie”) niż z pitbullem. Znowuż w Stanach Zjednoczonych istnieje problem z nieposkromionym rasizmem, dla ludzi czerpiących swoją wiedzę z telewizji może to wydać się niezrozumiałe lecz rasizmem czarnych...wobec białych. Nie są to puste słowa lecz oficjalne dane departamentru sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych z 2002 roku dotyczące tak zwanej brudnej wojny czyli przestępstw na tle rasowych z których jasno wynika że na jednego czarnego zabitego za kolor skóry przypada aż ośmiu białych zamordowanych tylko za to że nie są czarni. Obecnie statystyki nie są prowadzone na wniosek Hillary Clinton (Trockistka, kierunek jeszcze bardziej na lewo od komunizmu).

Socjalizm degeneruje

Nie trzeba dużo mówić o asymilacji imigrantów w Unii ponieważ takowa praktycznie nie istnieje w stopniu który pozwalałby na wzięcie jej pod uwagę, można za to zauważyć iż imigranci którzy są przecież gośćmi czują się u nas jak panowie. Nic dziwnego ponieważ od niepamiętnych czasów to zawsze niewolnik pracował na swojego pana, obecnie europejczycy pracują po to by ich podatki zasilały kieszenie imigrantów nawet nie myślących o nauce języka w państwie w którym są gośćmi, co dopiero można mówić o podjęciu przez nich jakiejkolwiek uczciwej pracy. W efekcie co jakiś czas mamy nieprzyjemność obserwować płonące przedmieścia Paryża, rabowane i dewastowane sklepy oraz podpalane samochody bogu ducha winnych ludzi którzy jedyne czym zawinili to zaparkowali swoje pojazdy pod domem, przypadkowo miejscu które imigranci wybrali sobie na organizowanie rozruchów.
Podstawowym jednak problemem wynikającym z socjalizmu i zasiłków socjalnych jest brak odbierania jakiejkolwiek motywacji do asymilacji, bo po co? Jaki interes ma muzułmanin przyjeżdżający do kraju członkowskiego aby uczyć się chociażby języka skoro i tak dostaje pieniądze za to że jest...Imigrantem. W normalnej sytuacji byłby on mu przecież niezbędny aby podjąć pracę za którą rzekomo przyjechał, tymczasem nawet gdyby umiejętność posługiwania się obcym językiem imigranci jakimś cudownym sposobem dostawali by gratis w pakiecie zasiłkowym nie opłacało by im się podjąć pracy ponieważ dużo większe pieniądze dostają z zasiłków rodzinnych za spłodzone dzieci. W tej sytuacji nie można mieć pretensji tylko i wyłącznie emigrantów którzy wykorzystują taką sytuację aby bez zbędnego wysiłku, a raczej robiąc to za czym przepada znaczna część ludzkości poprawiać byt materialny swój oraz swojej rodziny kosztem naiwniaków gotowych oddać swoje ciężko wypracowane pieniądze za darmo. Sytuacja degeneracji przez socjalizm nie dotyczy jednak imigrantów ponieważ bardzo dobrze można ją zaobserwować chociażby w Polskich miastach takich jak Kraków, mowa tu o naszych rodzimych menelach którzy stoją na rogach ulic spożywając tanie trunku o wysokiej zawartości alkoholu za pieniądze które otrzymali z zasiłków, czyli naszych pieniędzy. W normalnej sytuacji mieli by wybór, albo wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem albo zrezygnować ze spożywania swoich ulubionych trunków na wskutek braku odpowiednich funduszy które można by przekazać na ten cel, tymczasem przyznając takiej osobie zasiłek odbieramy jej jakąkolwiek motywacje do tego aby chociaż podjęła próby zmiany swojego życia ponieważ jest ona w stanie spokojnie egzystować dostając pieniądze za nierobienie niczego, jednocześnie bezstresowo upajając się alkoholem oraz nikotyną, co do tego na co idą pieniądze nikt nie wymaga od nich nawet żadnego tłumaczenia.
Kraków
będąc w takiej sytuacji odnotowuje anomalie które na zdrowy rozsądek nie powinny mieć miejsca kiedy to ludzie nie pracujący i regularnie się upijający są sąsiadami w mieszkaniach o podobnym standardzie i tej samej cenie rynkowej co mieszkania zajmowane przez ludzi uczciwie pracujących przez osiem godzin lub jeszcze więcej dziennie po to aby jakoś związać koniec z końcem, dodatkowo te osoby są zobowiązane do pokrycia kosztów leczenia osób które lekko mówiąc  po prostu pasożytują, pokrywania kosztów kształcenia ich dzieci, fundują im również kablówkę, żytniówkę oraz jedzenie. Tymczasem osoby pasożytujące mimo kilkuletniej eksmisji wciąż zamieszkują centrum Krakowa nie płacąc ani grosza za zajmowany lokal który przecież szybko znalazł by nabywcę po cenie rynkowej, tylko dlatego że państwo zobowiązało się przydzielić mieszkanie socjalne, których oczywiście brak. Jeśli mamy również mówić o skali przestępczości wśród warstwy społecznej utrzymywanej za nasze pieniądze wystarczy wyjżeć przed blok czy inne miejsce w którym takie osoby się zbierają, jednym zdaniem obywatele płacą za utrzymywanie ludzi którzy następnie wyrządzają im w ramach zadośćuczynienia bezpośrednią krzywdę.

Ograniczanie wolności

Obecnie we Francji głośno było w okół sporu o burki które noszą niektóre co radykalniejsze muzułmanki, z goła może dwieście – czterysta osób na terenie całego kraju co wcale nie jest walką z przestępstwami i brakiem asymilacji lecz raczej nic nie znaczącą symboliką. Napisałem nic nie znaczącą? Przy aprobacie społeczeństwa które najnormalniej w świecie ma dość imigrantów z krajów muzułmańskich rozwiązano problem który w Wielkiej Brytanii wzbudzał sporo kontrowersji mianowicie chodzi o zakazanie zakrywania twarzy co tyczy się wszystkich. Zresztą nawet gdyby tyczyło się to tylko i wyłącznie muzułmanów co oczywiście nie mogło by mieć miejsca ponieważ zostało by z góry na dół zjechane jako rasistowskie byłbym temu przeciwny ponieważ nie usuwa to problemu, a jedynie zwiększa kompetencje rządu który dostaje kolejne pozwolenia na dokonywanie gwałtów na cudzej wolności w imię wyższego dobra.

Niewidzialna ręka rynku daje klapsa leniuchom

Jedynym rozwiązaniem które nie baczy ani na sprawy kulturowe, ani rasowe jest wprowadzenie wolnego rynku który samoistnie przeprowadzi selekcję na tych dobrych i złych bez ograniczania jakiejkolwiek wolności.

-Likwidacja zasiłków


Zlikwidowanie zasiłków z pewnością zwiększy motywację do podjęcia pracy ponieważ będzie to jedyny warunek przetrwania, ewentualnie pozostają rozboje których wykrycie powinno być równoznaczne z problemami prawnymi oraz wydaleniem z kraju, sprawi to również iż nie będą tu przyjeżdżać osobniki z góry nastawione na pasożytowanie na subsydiach państwowych lecz jedynie osoby skore do podjęcia pracy i życia w zgodzie ze społeczeństwem (jest to wymagane ponieważ nie rzadko to drugie wyklucza to pierwsze) nie pozostawiając złudzeń na inny los który obecnie jest pewnikiem. Dochodzi do absurdów kiedy to ludzie nie tykający się nawet najmniej wymagającej roboty żyją na wyższych standardach od ich żywicieli którzy często muszą się zadłużać w bankach po to aby utrzymać rodzinę, oraz zapewnić niepracującym świadczenia socjalne pozwalające na przykład w razie potrzeby odwiedzić centrum medyczne.
Kraków na pewno wyglądałby inaczej gdyby w ścisłym centrum obok ludzi porządnie pracujących i starających się utrzymać czystość oraz porządek nie mieszkały osoby mające wszystko gdzieś które są utrzymywane za pieniądze tych pierwszych.

-Brak specjalnego traktowania


Nie może być tak iż imigranci są traktowani łagodniej przez sądy niż obywatele danego kraju, dochodzi do sytuacji w których ludzie piszący iż Islam nadchodzi i was zniszczy na pomnikach wojennych (UK) dostają niskie kary z uzasadnieniem że ich czyn nie miał podtekstów ekstremistycznych, rasowych ani religijnych. W innym wypadku jako ludzie którzy mają być przecież chronieni prawem na wskutek jego rozmiękczenia stajemy się słabi, tymczasem hierarchia silniejszego obowiązuje wszędzie, nawet w naszym obecnym prawie ponieważ „argument” przemocy zawsze jest ostatecznym argumentem.

Tymczasem

Unia otwiera urzędy do redystrybucji NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW tłumacząc takie poczynanie następującymi słowami „Wszystkie kraje członkowskie są odpowiedzialne za tych ludzi”, wciąż brakuje mi tylko odpowiedzi na jedno pytanie...Z jakiej paki?

„Za 8 lat na Wyspach osiedli się prawie 3,8 mln imigrantów, a liczba mieszkańców kraju przekroczy 55 miln. Nasze miasta muszą się do tego przygotować” - mówi brytyjski minister ds. imigracji Damian Green. Jego zdaniem brytyjski rząd powinien jednak zmienić politykę wobec obcokrajowców, którzy chcą osiedlić się na Wyspach, tak aby rocznie nie przybywały ich setki, ale dziesiątki tysięcy.
Czyli zamiast tworzyć sytuację w której rynek sam selekcjonował by tych uczciwych i pracowitych (nawet rasista wolałby chyba sytuację w której według jego mniemania uczciwie pracował by tylko promil czarnoskórych którzy robili by to uczciwie, od sytuacji w której było by ich multum i żyli by z zasiłków) ludzi chcących po prostu w uczciwy sposób poprawić swój byt od tych którzy świadomie wszystkim szkodzą tworzymy sytuacje w której na społeczeństwo czyli nasze bezpieczeństwo oraz kieszenie zrzuca się odpowiedzialność za ludzi którzy znaleźli się na terenie Unii właśnie na wskutek popełnienia przestępstwa co już na samym początku powinno dawać wiadome świadectwo.
Winny jest socjalizm
Tak więc widzimy iż eurosocjalizm tworzy z krajów członkowskich coś na wzór wypiętych pośladków z rozwiniętym transparentem ترحيب (Witamy) i nie potrafię nazwać inaczej sytuacji w której zobowiązujemy się do utrzymywania ludzi którzy jedyne co mogą i chcą nam zaoferować to wzrost liczby przestępstw oraz dewastowanie ulic w ramach wymuszenia kolejnych przywilejów, myślę że są to wystarczające tłumaczenia.
Kraków jak i inne miasta Europejskie nie były nigdy miastami niegościnnymi jednak sam ostatnio byłem świadkiem sytuacji w której czarnoskóry imigrant zaatakował mojego przyjaciela od tyłu butelką następnie próbując stworzonego w ten sposób tulipana wpakować w jego szyję tylko dlatego że dziewczyny towarzyszące przyjacielowi nie chciały z nim tańczyć, tak więc nie jest to już sprawa naszych humorów lecz życia i śmierci, oraz bezpieczeństwa naszych kobiet oraz rodzin.


Dziękuje.


Podobał Ci się artykuł?
5
głosów
- +

Brak polemik/poparćPodobne artykuły:


KOMENTARZE


Używając tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików Cookie.
Dowiedz się więcej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Z dniem 25.05.2018 wprowadziliśmy też w życie rozporządzenia dotyczące ochrony danych osobowych. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie.

Zamknij