Z wielogodzinnymi ploteczkami w Internecie kojarzy się przede wszystkim kobiety, które wsiąkają “tylko na chwilę” w tematy o najnowszych trendach w modzie i urodzie, a potem okazuje się, że straciły kilka godzin na kobiecych forach. Jednak fora dla mężczyzn też istnieją i warto się na nich zarejestrować. 

Data dodania: 2017-03-29

Wyświetleń: 3270

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Założenie konta na forum dla mężczyzn - czego się spodziewać?

Kont na forum dla mężczyzn nie zakładają faceci bez życia towarzyskiego w prawdziwym świecie, ale wszyscy, którzy chcą się dzielić zarówno swoimi męskimi hobbyc, jak i pogadać o kobietach. W męskim gronie łatwiej jest odgadnąć, o co chodzi kobietom… A przynajmniej jest na to większa szansa. Dlaczego warto założyć konto na forum dla mężczyzn - oprócz wspólnych prób rozgryzania płci pięknej?

Na forum dla mężczyzn nie ma tematów tabu

Na forum dla mężczyzn pogadasz o czym chcesz, zwłaszcza jeżeli chcesz poznać inny punkt widzenia niż zdanie Twoich kumpli, które obgadaliście już setki razy przy piwie i teksty, jakie padają po kilku kolejkach znasz już na pamięć, a wcale nie pomagają Ci w kolejnej kłótni z kobietą.

Po co zamykać się w obrębie jednego forum tematycznego, skoro ogólne męskie forum to kopalnia przeróżnych tematów, które mogą Cię zainspirować, dzięki czemu potem zaimponujesz kobiecie?

Na forum dla mężczyzn wypowiadają się też kobiety

Kobiety są cwane. Jeżeli mają wrażenie, że ich facet czegoś im nie mówi, unika pewnych tematów lub nie potrafią go rozgryźć, logują się na forum dla mężczyzn i albo przeglądają jako goście, albo proszą facetów szczerze o pomoc, przyznając się do problemu nie do przeskoczenia.

A faceci - skoro już kobieta przyszła do nich po pomoc - chętnie odkrywają przed nią tajniki trafiania w sedno problemu, dziwiąc się mniej lub bardziej jej zachowaniu… albo też zachowaniu jej faceta, bo jeśli męskie forum traktujesz jako synonim szowinizmu, to się mylisz.

Forum dla mężczyzn to też… kobiece problemy

Kobiece fora kipią od użytkowniczek piszących, że bez nich przez weekend facet umarłby z głodu, a potem nie miałby w czym wyjść do pracy. Z drugiej strony na forum dla mężczyzn nie brak utyskiwań na typowe kobiece zachowania, wyprowadzające mężczyzn z równowagi - ale znajdziesz tam też rozwiązania awaryjne, przetestowane w kryzysowych sytuacjach.

Jeżeli myślisz o tym, że forumowiczów będzie stać co najwyżej na szowinistyczne komentarze pod postem z Twoim problemem z kobietą, możesz się pomylić - bo istnieją także współcześni.. gentlemani, ubóstwiani przez płeć piękną.

I tak się dobrze składa, że nie tylko wiedzą, jak być grzecznymi i szarmanckimi, ale… znają też techniki manipulacji i trafienia w punkt w rozmowach z kobietą.

W efekcie - wilk jest syty i owca cała, bo konflikt zostanie złagodzony, a mężczyzna wyjdzie ze starcia obronną ręką - z nauczką na przyszłość. I może to on z kolei napisze o tym na forum dla mężczyzn, gdzie wejdzie kolejny potrzebujący koła ratunkowego.

Poza tym - znajdzie tam wszystko od A do Z.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena