Recenzje i opinie to podstawa dla każdego, kto chce kupić jakikolwiek produkt. Niemniej korzystanie z serwisów sponsorowanych prowadzi do błędnych decyzji. Dlatego lepiej wybierać serwisy niekomercyjne, które skupiają się na dobru użytkownika a nie producenta.

Data dodania: 2010-05-17

Wyświetleń: 3704

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na pewno nie raz zastanawiałeś się jak w prosty sposób wybrać swój ulubiony zapach. Teoretycznie najlepszym sposobem jest po prostu przetestowanie danych perfum. Sposób wydaje się prosty, ale z uwagi na liczbę pozycji i ograniczoną ilość możliwych prób sposób wydaje się niedoskonały. Trzeba pamiętać, że nos człowieka po przetestowaniu więcej niż trzech zapachów kompletnie się gubi. Nie jest wtedy łatwo powiedzieć cokolwiek na temat danego zapachu. Jak zatem ulepszyć tę prostą na pozór metodę?
W tym celu sugeruję skorzystać z serwisu, który publikuje opinie na temat produktów. Zwykle wyposażone są one w katalogi oraz w wyszukiwarki. Dzięki temu łatwo dotrzeć nie tylko do opisu produktu, ale przede wszystkim przeczytasz opinie, które pochodzą wprost od użytkowników danego produktu perfumeryjnego. Przewaga tych serwisów na tymi komercyjnymi jest porażająca. Jest tak, dlatego, że nie znajdziesz na tego typu stronach artykułów sponsorowanych, które tworzone są tylko i wyłącznie dla zwiększenia sprzedaży. Perfumy są zbyt drogimi produktami, aby kupować te, które nam nie odpowiadają. Osobiście w poszukiwaniu zapachów korzystam z serwisów typu OcenPerfumy.pl lub innych. Zwykle korzystam z wyszukiwarki oraz stosuję takie słowa kluczowe jak opisy, opinie czy recenzje perfum. Stosując ten sposób testowania zapachów skutecznie ograniczysz liczbę zapachów do sprawdzenia. Niemniej będziesz potrzebował więcej niż jednego dnia, aby przetestować pozycje, które sobie wpiszesz na listę do sprawdzenia.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena