Zabieg nawilżający i odżywczy. Intensywne nawilżenie przy jednoczesnym odtoksycznieniu tkanek.  Idealny dla skór zanieczyszczonych lub mieszanych, potrzebujących wilgoci.

Data dodania: 2010-05-03

Wyświetleń: 1779

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena
Pobierz artykul

Licencja: Creative Commons

Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją. Wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie powiek dolnych objawiające się tzw. "woreczki pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze.

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikro-cyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Mikronizowane algi zawierającą 46 witamin i minerałów. Użyta w zabiegu maska z mikronizowanych alg oddaje skórze całe swoje bogactwo morskich minerałow i witamin. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry. Zabieg poprawia mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, przywraca demineralizację skóry. Kosmetyczka w Gabinecie Kosmetycznym powinna dokonać wywiadu z klientką w celu identyfikacji ew. przeciwwskazań: uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa. Po zabiegu kosmetyczka powinna zaproponować pielęgnację domowa.

Efekty działania: Dotenienie, nawilżenie, Odżywienie, Pobudzenie krążenia, regeneracja oraz remineralizacja.

Zalecany dla wszystkich rodzajów skóry: dojrzałej , odwodnionej, normalnej, suchej.

Zalecany dla kobiet po 30-roku życia.

W gabinetach dostępne są także inne zabiegi z alg morskich do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała.

 

Licencja: Creative Commons