To najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Każda dama chce wyglądać pięknie i wyjątkowo. Dzień ślubu. Wszystkie przygotowania do tej uroczystości zaczyna na długo przed jej planowanym terminem.

Data dodania: 2010-06-23

Wyświetleń: 1758

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons


Pierwszym krokiem do upiększenia swojego wyglądu to dieta (tak aby zrzucić każdą fałdkę nadmiernego tłuszczyku).
Kolejny krok to dentystę by uśmiech w dniu ślubu był nieskazitelny.
Krótko przed ślubem przyszła Panna Młoda wybiera się do kosmetyczki robi próbny makijaż i pięknie zdobi paznokcie. Jeżeli jest zadowolona z efektu rezerwuje w wybranym gabinecie kosmetycznym termin na dzień ślubu.

To nie wszystkie przygotowania przyszłej Panny Młodej.
Kolejnym krokiem jest wybór dobrego fryzjera, który w dniu ślubu wykona piękną fryzurę.
Najważniejszym jednak krokiem Panny Młodej jest zamówienie przepięknej sukni ślubnej najlepiej unikatowej w ekskluzywnym salonie z sukniami ślubnymi, w której w tym wspaniałym dniu będzie się czuła wyjątkowo. W salonie zostanie dobrany takżę welon i buty pasujące do wybranej kreacji. Zwykle jako gratisowo dodana zostaje niebieska podwiązka.
Stosownie dobrana biżuteria jest tu jak ukoronowaniem przygotowań, dodaje całości “to coś”. Sklepy z biżuterią można znaleźć niemalże na każdym kroku a wybór wyrobów jubilerskich jest w nich tak bogaty, że możemy bez trudu dobrać odpowiednią ozdobę. Jednak biżuteria ręcznie robiona
zaprojektowana i stworzona tylko dla Panny Młodej daje świadomość posiadania czegoś wyjątkowego.
Na koniec przygotowań pozostaje wizyta w sklepie z bielizną w celu wybrania pięknej seksownej bielizny i pończochy z myślą o nocy poślubnej.

Po tych wszystkich przygotowaniach, pozostaje z uśmiechem na twarzy czekać na ten jedyny najpiękniejszy dzień w życiu Panny Młodej.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena