Jaki sposób reklamy w internecie wybrać? SEO Copywriting i pozycjonowanie jako reklama w internecie. Brzmi dziwnie? Nie masz o tym zielonego pojęcia? W takim raie... Zapraszamy do lektury.

Data dodania: 2010-04-23

Wyświetleń: 1678

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Reklama internetowa stała się ostatnimi czasy bardzo silnym, skutecznym i stosunkowo tanim środkiem promocji. Szczególnie pozycjonowanie stron www oraz seo copywriting jest ostatnimi czasy bardzo popularny.


Reklama w internecie jest dużo tańsza od reklamy w tv, radio czy gazetach. A przy tym jest bardzo skuteczna. Jednak nie każdy typ reklamy w internecie jest odpowiedni. Jaki zatem sposób na reklamę w internecie wybrać?

Przeróżne serwisy społecznościowe, portale internetowe i inne strony internetowe kuszą nas ofertą reklamy w postaci wyświetlającego się bannera, reklamy kontekstowej czy usług wysyłania maili reklamowych. Czy jednak warto z tego typu usług korzystać? Odpowiedz sobie na pytania:

1) Czy przeglądasz maile z reklamą?

2) Czy klikasz bannery z reklamą?

3) Czy irytują Cię wyskakujące okienka z reklamą?

No właśnie...

A więc jeśli nie bannery i maile to co?

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH!

Moim zdaniem pozycjonowanie stron internetowych jest jedynym skutecznym i uczciwym sposobem reklamy. Pozycjonowanie przede wszystkim pomaga użytkownikowi odnaleźć pożądaną przez niego informacje, a nie natarczywie zmusza go do kliknięcia jakiegoś linku. Mało tego pozycjonowanie jeszcze jest stosunkowo niedrogą usługą, także warto skorzystać, bo już wkrótce, kiedy firmy zorientują się jak dużo klientów może dać im internet i zaczną swoje strony pozycjonować, okaże się, że pozycjonowanie będzie to usługa tylko dla zamożnych. Miejsc w czołówce wyszukiwarki nie ma wiele...

SEO to nie tylko wyszukiwarki. To przede wszystkim wasze strony internetowe. Dlatego wraz z rozwojem pozycjonowania rozwijają się także usługi seo copywriting, dzięki którym treści na stronie są optymalizowane pod wyszukiwarki.

Reasumując - dobra usługa pozycjonowania to audyt strony, który pozwoli na seo optymalizację treści i linków oraz pozycjonowanie poprzez silną sieć linków.

Licencja: Creative Commons