0 głosów
Pobierz artykul
0 głosów dodatnich
0 głosów ujemnych
1935 razy czytane
0 przedrukowany
Creative Commons Licencja

Wielu z Nas zastanawia się, gdzie najlepiej spędzić zimowy wypoczynek. Niektórzy uważają, że najlepszym wyjściem jest odpoczynek w domu, ini zaś wolą bardzo aktywne spędzanie czasu.

Właśnie w tej drugiej grupie osób znajduje się ja. Nie wyobrażam sobie spędzania wczasów w domu. Ostatni wypoczynek spędziłem w górach. Okazało się, że był to strzał "w dziesiątke".
Dokładne miejsce, gdzie udało mi się zarezerwować pobyt, to Muszyna. Musze przyznać, że jest to wspaniała miejscowość. Znajduje się pomiędzy malowniczo położonymi górami, które wręcz aż prosza o to, by wyruszyć w ich stronę i je zwiedzić.
Zapewne każdy z Was wie, że w Muszynie znajdują się liczne odwierty i rozlewnie wód mineralnych. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, jak przyjemnie można spędzić czas w pijalni wód mineralnych. Podczas męczącego spaceru idealną wręcz "oazą" wydaje się być owa pijalnia w której nie tylko możesz zaspokoić pragnienie, ale także wypocząć w spokojnym miejscu.
Oczywiście najważniejszym dla mnie było to, by móc pojeździć na nartach. I właśnie w tym aspekcie najbardziej "zaplusowała" u mnie Muszyna.
Okazało się bowiem, że w tym małym miasteczku znajduje się naprawdę bardzo przyzwoity stok narciarski, który całkowicie zaspokoił moje potrzeby. Długi i ciekawy narciarsko zjazd pozwolił mi na chwile zapomnieć o całorocznej pacy.


A gdzie warto się zatrzymać? Hoteli w Muszynie jest kilka. Każdy z nich ma bardzo wysokie standardy. Dlatego też praktycznie każdy wybór jest dobry.
Jak widać w pisie wyżej - Muszyna jest wspaniałym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Mam zamiar jeszcze raz odwiedzić tą miejscowość - tym razem latem. Wśród opini mieszkańców (którzy swoją drogą są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni do kazdego turysty) przeważa zdanie, że właśnie w tym okresie jest tu najładniej.

Licencja: Creative Commons