Runy w Diablo 2 są jednym z najczęściej spotykanych środków płatniczych na bn. Posiadają dość prosty wizerunek kamienia z odowiadającym danej runie obrazek. Ilosc wysokich Run moze okreslic jak bardzo bogaty jest dany gracz.

Data dodania: 2010-01-25

Wyświetleń: 4152

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

   A więc zaczniemy od samego początku , czyli na jakie rodzaje dzielimy runy w Diablo 2 ? Istnieją dwie grupy na jakie możemy podzielić runy , są to low runy (od el do ist) i znacznie bardziej wartościowe high runy tak zwane hr-ki . Teraz może troszkę o miksowaniu . Jak każdy poczciwy gracz d2 wie że aby coś otrzymać , trzeba coś dać .

   Tak więc miksowanie run polega na zebraniu trzech takich samych run i zmiksowaniu ich za pomocą kostki hoadrimów (działa to na runy do ort włącznie) . Dalsze miksowanie run sprawia już więcej problemu , ponieważ do 3 takich samych run musimy dołączyć jakiś kamień szlachetny . Nie będe się tu rozpisywał bo jest to artykuł a nie strategia. I nastąpiła część którą prawdziwe misie lubią najbardziej, a mianowicie tworzenie coś z niczego - słowa runiczne . To dzięki wyżej opisanym runą możemy stworzyć bardzo potężne , przydatne i wyjądkowe runewords. Niekiedy własnie te itemy są podstawą dla wspaniałych postaci pvp , pvm , tvt i jeszcze bóg wie czego . Ostatnią rzeczą jaką chciałbym poruszyć w moim artykule są wyjątkowe addsy jakie daje nam każda runa po włożeniu w odpowiednią część naszego eq . Nierozsądne było by pakować bardzo dużo warte runy jesli to co mają nam dać w ogóle nam się nie przyda. Więc pomyślmy 3 razy zanim coś zmajstrujemy.

    Podsumowując mój artykuł możemy dojść do wniosku że bez run niczego w d2 nie jesteśmy w stanie zrobić - tak to prawda są one nieodzowną i integralną częścią rozgrywki na batlle.net

Licencja: Creative Commons
0 Ocena