Diablo II jest to typowy RPG, znany prawie wszystkim maniakom tego rodzaju gier na świecie. Czy warto zagrac w ta gre? Czy wciagnie ona nas na dlugie wieczory?

Data dodania: 2010-12-20

Wyświetleń: 1340

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Jego odsłona w Polsce miała miejsce w 2000 zarówna na świecie jak i w Polsce. W tym samym został wydany również jego dodatek czyli Diablo II Lord of Destruction.Gra nie jest zbyt rozbudowana graficznie. Tło stanowią głównie ciemne kolory, rzadko można spotkać jakiś jasny kolor (choć oczywiście nie o to w tym wszystkim chodzi). Pełna wersja gry (D2 LoD) jest podzielona na V aktów, a każdy akt ma oddzielnego bossa. Tak więc I aktu strzeże Demon Andariel. Drugiego wielki robal Duriel. III Pierwszy z mrocznej Trójcy znany również z Biblii Mefisto. IV aktu strzeże jego brat, tytułowy Diablo, natomiast ostatniego aktu broni teoretycznie najsilniejszy boss tej gry Baal. Do wyboru mamy 7 Postaci: Czarodziejke, Paladyna, Barbarzyńce, Druida, Zabójczynie, Nekromante i Amazonkę. Każda posiada swoje własne i unikalne atrybuty i do każdej z nich są przypisane jakieś specjalne przedmioty. Główną siłą tej gry jest Battlenet. To właśnie dzięki niemu Diablo II Lord of Destruction zyskało taki rozgłos. Daje nam on możliwość walki z ludźmi z innych krajów, dzięki czemu nasze imię może stać się sławne i trafimy do kanonu Blizzarda.

Jeżeli zawsze marzyłeś o tym aby stać się pogromcą zła i zniszczyć całe zło na tym świecie ta gra jest właśnie dla Ciebie. Jeśli nie boisz się uzależnienia od gry komputerowej to już teraz możesz wybrać się do pobliskiego sklepu z grami i zakupić ten doskonały bestseller jakim jest Diablo II Lord of Destruction..

Licencja: Creative Commons