W jednym z wcześniejszych artykułów pisałem o grach, których nie warto kupować dzieciom na święta. W tym tekście zajmiemy się tematem gier dla konsolowców, którzy z pewnością chcieliby je dostać pod choinkę. Trzeba przyznać, że jest ich spora ilość. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Coraz bliżej święta...

Data dodania: 2014-12-22

Wyświetleń: 1891

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wymienione gry są przeznaczone na konsole 3 i 4 generacji: PS3, PS4, Xbox360 XONE.

Zaczniemy nieco sentymentalnie.

South Park: Kijek Prawdy

Większość z nas zapewne pamięta przygody Cartmana i spółki. Jeśli masz ukończone 18 lat i lubisz humor South Parku, nie czekaj ani chwili dłużej i spraw sobie prezent na nadchodzące święta. Dobra gra RPG-ie. Nie mów, że jesteś za stary na tego typu gry.

Dla fanów piłki nożnej

FIFA 15 i PES 15

Nawet jeśli nie lubisz sportu to i tak pewnie słyszałeś o którejś z tych gier. Świetna opcja na weekendowe spotkania z kumplami. Obie te gry stawiamy ze sobą na równi, ponieważ Konami

(w końcu) odwaliło kawał dobrej roboty.

Dla automaniaków

Forza Horizon 2

Ryk silników, wyścigi i rywalizacja. Wszystko to, co jest najważniejsze w grach o samochodach. Jeśli dodamy do tego piękne krajobrazy Europy Południowej, klimat i muzykę to otrzymamy grę na długie godziny.

Dla obrońców ludzkości

Destiny

Kosmiczna strzelanka. Bardzo odległa przyszłość, w której ludzkość walczy o przetrwanie. Niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem. Spodoba ci się, jeśli jesteś fanem science-fiction. Rozbudowany multiplayer zapewnia rozrywkę dla wielu osób.

Dla szukających zemsty

Śródziemie: Shadow of Mordor

Gra może być dopełnieniem książek Tolkiena i filmów Jacksona. Przenosimy się w świat Władcy Pierścieni. Wcielamy się w postać Taliona szukającego zemsty na podwładnych Saurona za zabicie jego rodziny. Graczy z pewnością zachwyci mechanika walki.

Dla niegrzecznych chłopców

GTA V

Dzieci idźcie już spać. Dorośli przejmują konsolę. Napady, kradzieże, strzelaniny, zabójstwa i wyścigi. Gangsterski świat na wyciągnięcie ręki. Owszem jest brutalnie, momentami nawet bardzo, ale rozrywka jest przednia. Wyraziste postacie, których celem jest dorobienie się fortuny. Oczywiście w niezgodny z prawem sposób.

 
Licencja: Copyright - zastrzeżona