Piłka nożna to jeden z najbardziej popularnych sportów w Polsce i to pomimo tego, że nasza liga jest jaka jest. Jeżeli nie możesz już oglądać nudych meczów, to czas, abyś wziął sprawy w swoje ręce.

Data dodania: 2011-09-27

Wyświetleń: 1163

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeżeli interesujesz się piłką nożną, to z pewnością widziałeś nie jeden mecz, w którym zastanawiałeś się co piłkarze robią na boisku, dlaczego biegają, jakby nie wiedzieli co mają ze sobą zrobić. Nie raz widziałeś mecz swojej ulubionej drużyny, w której nieporadny był atak, gra drużynowa pozostawiała wiele do życzenia, a większość piłkarzy nie przejawiała większego zaangażowania w mecz. Z pewnością w takich momentach zastanawiałeś się, co takie zrobił menadżer tej drużyny, że gra wygląda tak słabo. Gdybyś to ty siedział na ławce zamiast trenera, z pewnością poradziłbyś sobie znaczenie lepiej.

Jeżeli nie robisz jeszcze kariery jako menadżer piłkarski, a w Twoim mieście nie ma nawet klubu, w którym mógłbyś rozpocząć swoją przygodę na ławce trenerskiej, to nie musisz się załamywać. Dzięki internetowi masz szansę udowodnić na co cie stać. Sokker Manager to internetowy menadżer piłkarski, w którym możesz założyć własną drużynę i przystąpić do krajowych rozgrywek piłkarskich. W tej chwili w sokkerze zmagania ligowe toczą się w aż 98 państwach na całym świecie! Jako menadżer swojej drużyny będziesz musiał podejmować wszystkie decyzje, które należą do każdego profesjonalnego menadżera piłkarskiego – będziesz tworzył i ustawiał taktyki na mecze, wybierał formacje, ustal skład meczowy, kupował i sprzedawał graczy i trenerów, szkolił juniorów i podejmował jeszcze szereg innych decyzji, od których zależeć będą losy twojej drużyny.

Rejestracja w grze jest bardzo prosta i szybka. Zakładając drużynę wybierasz jej imię oraz nazwę swojego stadionu. Nie musisz się nimi jednak bardzo przejmować, bo istnieje możliwość późniejszej zmiany nazwy. W zależności od tego na jakim poziomie gry jesteś, w tygodniu możesz rozgrywać nawet kilka meczów. Spotkania ligowe odbywają się zawsze w niedzielę, a mecze pucharu lub spotkania towarzyskie zawsze w środy. Dodatkowo rozgrywane są także mecze ligi juniorów, ligi mistrzów oraz mecze reprezentacji – seniorów oraz młodzieżówek. Sokker menadżer cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników menadżerów piłkarskich właśnie ze względu na mecze. Zamiast nudnych relacji tekstowych, w sokkerze możesz oglądać swoją drużynę na żywo podczas meczów dzięki animacjom flash. Dzięki meczom wiesz co musisz poprawić w taktyce, aby Twoja drużyna następny razem zagrała lepiej.

Do gry nie musisz logować się codziennie, ale baczne obserwowanie swojej drużyny, postępów w treningu oraz polowanie na okazje na liście transferowanej z pewnością przybliży cię do awansu do wyższej ligi. Dodatkowo gdy raz zajrzysz na forum gry, z pewnością nie będziesz chciał opuścić żadnej z gorących dyskusji.

Sokker Manager to całkowicie bezpłatny menadżer piłkarski, ale dla prawdziwych fanatyków istnieje możliwość wykupienia specjalnego plusa, dzięki któremu dostępne będą dodatkowe opcje, takie jak np. stworzenie herbu własnej drużyny, klubowa gazetka, czy zmiana koloru strojów.

Sokker Manager to manager piłkarski online, który można szybko opanować, ale aby zostać najlepszym managerem w swoim kraju trzeba mieć w sobie to coś wyjątkowego. Czy masz w sobie to coś, aby zostać „The Special One” w internetowym świecie piłki nożnej? Nie ważne ile masz lat, gdzie mieszkasz I czym się zajmujesz. Każdy może spróbować swoich sił I zostać najlepszym menadżerem piłkarskim online.

Licencja: Creative Commons