Świat idzie na przód. Coraz to nowsze technologie dbają o naszą wygodę i rozrywkę. Tym razem poszczycimy się telewizorami 3d. Czy wyjdzie nam to dobre, dopiero się o tym przekonamy

Data dodania: 2010-06-09

Wyświetleń: 1669

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Telewizja 3D jest nowością na naszym rynku ale prężnie się rozwija . Na pewno za kilka lat wyprze telewizje 2D i stanie się jedynym potentatem rynkowym.
Trójwymiarowa grafika ma swoje zastosowanie nie tylko w telewizji ale w innych multimediach takich jak komputer stacjonarny , laptop , kamera . Na potrzeby odbiorców tworzone są stacje telewizyjne 3D i gry które wciągają nas w świat rozgrywki po przez elementy trójwymiarowe . Są one nieodłączną częścią Telewizora 3D . To tak jak by mieć Akwarium a nie mieć w nim rybek . Tylko razem sprawią że będziemy mogli wręcz dotknąć tych wizualnych efektów. Swoje początki Telewizja 3D miała w wieku 19, ale dopiero wiek 20 przyniósł wielki rozkwit tej technologii . Wielkie korporacje poczyniły wielki krok w kierunku rozwoju grafiki trójwymiarowej. Tak jak z każdą nową nowinką techniczną , tak i telewizory 3D spotkały się z wielkimi obawami odbiorców . Doskonałym przykładem jest film Avatar który do dziś wprowadza mieszane uczucia . Czy był aż tak dobry ? Czy nie był by lepszy w 2D ? Na pewno trójwymiarowa grafika ma swoje zalety i przełoży się to na kupno telewizorów 3D .
Moim zdaniem to właśnie telewizja 3d jest przyszłością . Na pewno każdy z nas pamięta początki telewizorów 2D . Czarno biały obraz i słaby dźwięk , a co mamy dziś ? Tak samo będzie z telewizorami 3D . Teraz są dopiero w fazie rozkwitu ale za pare lat wyprą grafikę 2D . Aż miło pomyśleć na jakim poziomie technologia światowa będzie za 10 lat.

Artykuł napisany dzięki warez forum

Licencja: Creative Commons