Szczegóły pomagające w prowadzeniu biznesu.

Data dodania: 2007-07-01

Wyświetleń: 3871

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli przeczytaliśmy część 1 i część 2 tego tekstu i czujemy, że temat nas zainteresował od strony zdrowotnej albo biznesowej, ale jeszcze nie jesteśmy przekonani, jaką podjąć decyzję – wejdźmy na stronę http://www.online-konferenz.com/polen/ i kliknijmy z prawej strony (na dole strony) w napis „konferencja telefoniczna”.

Otworzy się okno, w którym możemy zaznaczyć tematy nas interesujące.
Poza własnymi danymi wpiszmy dane osoby Państwa zapraszającej do systemu TNI: Imię: Romuald, Nazwisko Szczypek – ID 2540441,Nr telefonu:+48 76 8493667

Niebawem firma TNI skontaktuje się z osobą zainteresowaną..

Jeśli chcielibyśmy wysłuchać bardzo logicznej, darmowej, przepełnionej argumentami rzeczowymi prezentacji firmy TNI – napiszmy pod adres autora tego tekstu [email protected] o login i hasło w celu skorzystania z pozostałych wejść na stronie.

Wszystko odbywa się bezpłatnie a warto poświęcić pół godziny na wysłuchanie bardzo logicznych argumentów.

By poznać tajemnice NONI wejdźmy na stronę http://www.fenomennoni.pl/romualdszczypek

By zapoznać się z opiniami osób pijących sok z NONI wejdźmy na stronę http://www.fenomennoni.pl/zebrane-opinie.php

Każdy z nas ma jedno życie, które trzeba chronić.By nam i naszej rodzinie nie zagrażały życiowe awarie.Oprócz dbania o zdrowie profilaktycznie pomyśleć trzeba o zabezpieczeniu materialnym.

Nowym sposobem w kraju stają się marketingowe ubezpieczenia grupowe prowadzone przez Alians w układzie systemu proponowanego przez zielonogórską firmę SCALAR.

Jeśli jesteśmy zainteresowani tymi ubezpieczeniami – wejdźmy na stronę internetową http://republika.pl/eres9596/scalar.html Na stronie tej poznamy zasady ubezpieczenia grupowego w systemie menedżerskim, a jeśli wpiszemy się do autorespondera wejdziemy dodatkowo na listę zainteresowanych budownictwem pasywnym.

Zainteresowanych tematyką zapraszam do współpracy – autor tekstu.
Licencja: Creative Commons
-1 Ocena