Kontynuacja tekstu o zdrowiu i zarabianiu

Data dodania: 2007-06-30

Wyświetleń: 6961

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeden ze swoich tekstów http://artelis.pl/art-359,8,89,Ludzie_i_Spoleczenstwo,Zyje_z_SM.html zakończyłem:

...Kiedyś tam „przyplątał” się SM. Kiedy ? Nikt nie wie. Dokuczają dolegliwości z tym związane. Nie lubię afiszować się swoimi dolegliwościami.
Nie należę do żadnego stowarzyszenia czy innej organizacji. Wybrałem styl życia samotników. Czego nie mogę zrobić sam robi za mnie mój współtowarzysz życia. Dziękuję mu za to. Staram się być najmniej uciążliwym.

Na spacery wyprowadza mnie mój pies – Miki, ten ze wstępu. Jeździmy poza miasto samochodem mając dylemat: Czyj to samochód ? Mój czy Mikiego, który siedząc na przednim siedzeniu pokazuje, kto tu rządzi.

Nie poddaję się w pełnym tych słów znaczeniu. Jak nie mogę wejść do wanny to tylko wiem ja. Podpierając się laską unikam chodzenia tam, gdzie inni biegają.
Przeważnie nie pamiętam, że żyję z SM. Innym radzę: tak trzymać.

Tacy też bywają...

Na bazie pisanego tekstu o NONI i MLM ponownie wysłuchałem najnowszych wrażeń z życia chorego na SM. Jest ono już gorsze niż w podanym wyżej tekście. Laska została zamieniona na balkonik a i entuzjazmu życia też ubyło. Przybyło samotnych chwil spędzanych w domu, w poszukiwaniu - czy też lepiej będzie brzmiało – oczekiwaniu na wynalezienie skutecznego leku na SM.

Otrzymałem adres internetowy http://www.nonileczy.pl/stwardnienie.htm ,który po przeczytaniu – robi wrażenie. Myślę, że na każdym – zdrowym czy chorym.

Jakimże to ideałem byłby sok NONI, gdyby „leczył i dał możliwość zarabiania”!

O takim „dużym zarabianiu...na dom” – awizowano w części 1 tego tekstu. O dalszych szczegółach i sposobie rejestrowania i systemach pracy marketingowej w innych programach partnerskich – będzie w cz3 tekstu.

Teraz jest o „małym zarabianiu” i przyjaznych stronach internetowych temu tematowi czy o wcześniej awizowanym ideale..

Jeśli chcesz otworzyć witrynę swojego sklepu do sprzedaży w 80 krajach świata – wejdź na stronę http://www.tni.com/2540441

Kliknij w zakładkę MOŻLIWOŚCI a następnie po otworzeniu okna kliknij w napis, pod zdjęciem po prawej stronie „kliknij tutaj, aby się zarejestrować”.

Otworzy się okno w języku polskim. Dokładnie czytaj i wypełniaj rubryki.Po rejestracji
w prezencie od firmy TNI otrzymasz własną stronę firmową, która znajduje się pod adresem: http://www.tni.com (twój numer ID)*

* Numer ID - to numer, który został Ci nadany podczas rejestracji.

Na stronie tej znajduje się sklep on-line z markowymi produktami Mogą w nim robić zakupy osoby z ponad 80 krajów na całym świecie. Na dole strony istnieje możliwość wyboru kraju i wersji językowej.
Jeśli którakolwiek z poleconych bądź przypadkowych osób dokona tam zakupu, zostanie to zaliczone na Twoje konto. Firma TNI w całości zadba o kompleksową realizację takiego zamówienia. Zajmie się rozliczeniem transakcji, przygotuje przesyłkę i dostarczy pod wskazany adres. Ty nie będziesz nawet musiał wyjść z domu. Będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem i poświęcić go na to, co lubisz. Suma pieniędzy na Twoim koncie i tak powiększy się niebawem.

Twoja strona to nie tylko sklep on-line, ale i miejsce, w którym możesz zarejestrować nowe osoby

Niech inni również doświadczą korzyści, które sam poznałeś.
Przypadkowy klient detaliczny w Twoim sklepie on-line to niezła opcja, gdyż towar sprzedawany jest z marżą, która zasili Twoje konto bankowe.

Mimo wszystko, lepszym rozwiązaniem jest umożliwienie komuś zakupów na warunkach takich jak Ty, ponieważ tylko dzięki temu wiecznie będziesz czerpał korzyści z zakupów tej osoby i innych przez nią poleconych.

Ktoś pomógł Tobie, Ty pomożesz innym - dzięki temu nasza grupa rośnie w siłę. Tworzy się większy obrót i wszyscy na tym zyskujemy.


Już dzisiaj możesz się cieszyć z możliwości. jakie stoją przed Tobą.

Możesz sprawić, że inwestowanie w zdrowie zwróci się z nawiązką.

Na koniec jeszcze jedna uwaga!

Pamiętaj o dopełnieniu formalności, już dzisiaj wyślij podpisany wniosek, który został wygenerowany dla Ciebie podczas rejestracji. Załącz wraz z nim kserokopie dokumentu ze zdjęciem. Musi on dojść w ciągu 30 dni do biura firmy. Tylko wtedy Twoja rejestracja będzie w pełni potwierdzona.

Adres do wysyłki:

Tahitian Noni International UK Limited
Attention: Poland
24th Floor, Centre Point Tower
103 New Oxford Street
LONDON, WC1A 1DD
United Kingdom
Lub e-mail [email protected]

Przy pisaniu wzorowano się na tekscie: Janusza Korczaka Niezależnego Dystrybutora TNI
Pomysłodawcy i założyciela: FenomenNoni.pl Twórcy programu: Noni Partner Partnera międzynarodowej grupy:SAMOA GROUP TEAM

NONI to - Największe odkrycie medycyny naturalnej w dziedzinie zdrowia w ciągu ostatnich lat

Licencja: Creative Commons
0 Ocena