Czy wiesz dlaczego wiedza na temat OOBE, może katastrofalnie zakłócić Twoje wyjście z ciała? Nie czytaj wszystkiego, bo nie uda Ci się wyjść - nigdy

Data dodania: 2009-11-13

Wyświetleń: 3850

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 6

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

6 Ocena

Licencja: Creative Commons

Od zawsze ludzie zakładali na siebie różnego rodzaju maski i nosili je. Ukazywały one to, w jaki sposób myślą o czymś, lecz w ten sposób ludzie w ogóle nie byli szczerzy. A czy Tobie zdarzyło się śmiać z dowcipu który nie był w ogóle dla Ciebie śmieszny? Jestem pewny, że tak. Miałeś wtedy na sobie maskę, udawałeś po to aby nie zrobić przykrości tamtej osobie lub aby nie wyróżniać się spośród innych. Ale czy wiesz, że niektóre maski zakładane są nieświadomie?

Zjawisko OOBE jest zjawiskiem bardzo osobistym i nie da się go opisać w żaden sposób, tak samo jak Boga ( wszystko to co powiem o danym doświadczeniu w OOBE, będzie tak naprawdę dalekie do tego co wtedy tak na prawdę czułem, słyszałem i widziałem itd. ). Jest wiele religii które opisują wiarę w Boga, ale każda robi to na swój własny sposób. Ale czy na pewno nie tyczy się to w gruncie rzeczy tego, jedynego stwórcy? Wszystkie religie mówią o tym samym Bogu, ale na różne sposób. Tak samo jest z OOBE.

Podróże astralne są opisywane na różne sposoby, na przykład, że wyjście z ciała to zwykły sen. Inni z kolei mówią, że to świadomy sen. Jedni twierdzą, że OOBE odbywa się w mózgu, i nic nie wykracza poza ciało, a drudzy twierdzą, że odbywa się to w przestrzeni astralnej. Dzieje się tak, gdyż ludzie nie potrafią opisać tego w jeden uniwersalny sposób. Ale przecież wszyscy mówią o tym jednym wspaniałym zjawisku.

Ludzie w ten sposób zakładają Tobie nieświadomie maskę. Jednak takie informacje mogą Ci jedynie zaszkodzić, bo jeżeli uwierzysz tej osobie. Wszystko to, co myślałeś na temat OOBE i wszystko to co wydawało Ci się pozytywne, może runąć, a Ty zablokujesz się by wyjść z ciała. Oczywiście, nie namawiam Cię, abyś przestał czytać fora, blogi i inne strony na temat OOBE, ale żebyś miał spory dystans do tego co inni ludzie mówią na ten temat. Nie daj założyć sobie maski która być może jest fałszywa, która być może nie odpowiada Ci do końca.

Znam to wszystko z autopsji. Opowiem Ci historię która wpłynęła pozytywnie na moje wyjście z ciała. Dzięki temu, że pozwoliłem sobie założyć maskę. Jak zaczynałem swoje doświadczenia z OOBE, bardzo dużo czytałem. Na szczęście za moich czasów, większość materiałów jakie udało mi się znaleźć były bardzo pozytywne i motywujące do działania. Czytając je w czasie dnia, bardzo nakręciłem się i napaliłem na to doświadczenie. Tak bardzo, że jeszcze tej samej nocy, udało mi się wyjść pierwszy raz z ciała. Nie używając absolutnie żadnych technik. Moje wyjście było spowodowane dzięki założeniu na siebie pozytywnej maski na temat OOBE.

Mimo tej pozytywnej historii, nie polecam Ci zawierzać innym osobom, ponieważ teraz jest zbyt wiele wiadomości, które traktują źle o OOBE. Gdybym wtedy przeczytał negatywne informacje, a co gorsza jeszcze w nie uwierzył, to pewnie do teraz, ani razu nie udało by mi się wyjść z ciała. Unikaj schematów których nie akceptujesz, które wpływają negatywnie na Twoje wyjście z ciała. A w następnym artykule, powiem Ci jak skutecznie pozbyć się starych masek i rzucić nimi o ścianę, aby rozbić je w drobny mak.

Karol Leopold Cetlin

Twórca www.Druga-Strona.pl

Licencja: Creative Commons
6 Ocena