Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Zawsze możecie sami dokonać wyboru dotyczącego jakości swojego życia i roli, jaką chcecie odgrywać w społeczeństwie. Niepowodzenia pojawiają się wówczas, gdy wciąż nie możecie pogodzić się z porażkami, które tak naprawdę pojawiają się po to, aby was czegoś nauczyć. Zawsze możecie zmienić swoje postępowanie lub wytyczyć inny życiowy cel, ponieważ być może obecny nie jest właściwy. Twój los jest w twoich rękach, chociaż inni będą ciebie przekonywać, że powodzenie oraz sukces będą zależeć od nich samych.

Pokaż więcej
Słowa mocy i magiczne zaklęcia

Słowa mocy i magiczne zaklęcia

Słowo, zawiera kwintesencję rzeczywistości wyznaczaną za pomocą formy graficznej, czyli liter oraz dźwięków wydobywających się z naszych ust. Dźwięki są wibracjami, które rozchodzą się w przestrzeni podczas artykułowania słów, dzięki czemu stają się potężnym generatorem siły.

Talizmany i amulety

Talizmany i amulety

Oba pojęcia takie jak talizman i amulet są bardzo często mylone a ich zastosowanie i działanie nie jest takie same. Amulety tworzono dla ochroniony przed mocami zła, duchami. Talizman miał przyciągać szczęście.

Profil

aga

Autor
Napisz wiadomość

Zawsze możecie sami dokonać wyboru dotyczącego jakości swojego życia i roli, jaką chcecie odgrywać w społeczeństwie. Niepowodzenia pojawiają się wówczas, gdy wciąż nie możecie pogodzić się z porażkami, które tak naprawdę pojawiają się po to, aby was czegoś nauczyć. Zawsze możecie zmienić swoje postę ...

Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:13710

Data urodzenia:
1965-03-15
Dołączył:
2009-12-31 09:25:34
Województwo:
Łódzkie

Ostatnie logowanie:
04-02-2010