Na pewno myślałeś o skutecznej reklamie. Wiesz, że istnieje taka forma reklamy jak linki sponsorowane, ale nie jesteś przekonany o ich skuteczności. Przeczytaj ten artykuł, a na pewno uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Data dodania: 2009-10-21

Wyświetleń: 1890

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

FELIETON

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jaka jest skuteczność linków??

Na to pytanie można odpowiedzieć jednym słowem.

Ogromna.

Rozwijając myśl kampanie linków są doskonałym narzędziem dla młodych firm wchodzących dopiero na swój rynek. To dzięki linkom w szybki sposób mogą poinformować swoich potencjalnych Klientów o swoim istnieniu.

Czy linki sponsorowane mogą stosować firmy z długoletnim stażem?? One tym bardziej powinne stosować tą formę reklamy. Utrwalenie swojego wizerunku jak i wprowadzenie na rynek nowego produktu wraz z google adwords jest bardzo prostym zabiegiem.

To by było tyle na temat dostępności i szybkości działania. Co ze zwrotem kosztów.

Wszystko zależy od Klienta, branży w jakiej Klient działa i wstępnych założeń. Kampania dla niektórych będzie skuteczna, gdy sprzeda się jedno mieszkanie, gdy stronę odwiedzi 10 000 nowych użytkowników, gdy zostaną sprzedane torby bawełniane w ilości 5 000 sztuk. Zawsze jednak będzie to reklama, za którą nie płacicie Państwo w przypadku tylko jej wyświetlenia. Każdy Internauta sam szuka Państwa usług czy produktów. Trafia na trafny opis, tekst reklamy i ...

Klika i przechodzi na Państwa stronę, gdzie może wybierać z Państwa oferty.
Nie klika, ale zawsze Państwa reklama pozostanie w jego głowie jako firma świadcząca dane usługi czy sprzedająca dane produkty.

                                                                                                                                                                                                                                

Licencja: Creative Commons
0 Ocena