Na pewno oglądając telewizję, po każdej przerwie reklamowej zastanawiałyście się jak to jest możliwe, że te wszystkie aktorki reklamujące kosmetyki do włosów mają takie piękne fryzury.

Data dodania: 2009-10-06

Wyświetleń: 3110

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na pewno oglądając telewizję, po każdej przerwie reklamowej zastanawiałyście się jak to jest możliwe, że te wszystkie aktorki reklamujące kosmetyki do włosów mają takie piękne fryzury. Czy bycie gwiazdą wywiera jakiś magiczny wpływ na organizm i powoduje, że staje się on piękny. Na pewno przeczuwałyście, ze to nie może być do końca prawda.

No i nie jest. Nie chodzi tutaj tylko o najlepsze i najdroższe kosmetyki, na które gwiazdy mogą sobie pozwolić. Nawet najlepsze kosmetyki nie sprawią, że włosy będę odporne na ciągłe zamiany fryzur, koloru włosów i często bardzo niezdrowy tryb życia sławnych aktorek czy piosenkarek. Odpowiedzią na tą zagadkę są zabiegi takie jak zagęszczanie włosów. Polegają one na tym, że do czyichś naturalnych włosów doczepiane są włosy sztuczne, lub włosy ludzkie. Efekt uzyskany w ten sposób jest wprost oszałamiający.

W naszym kraju już od dawna dostępne są tego typu zabiegi. Dopiero niedawno pojawiła się jednak metoda, którą ponoć stosują amerykańskie sławy ekranu. Wiadomo bowiem powszechnie, że bardzo często spoiwa umożliwiające zagęszczanie lub przedłużanie włosów są bardzo wrażliwe zarówno na normalne zabiegi pielęgnacyjna jak i przede wszystkim na wszelkie próby stylizacji włosów. Przełomowość nowej metody polega na tym, że stosowane są niewidoczne dla wzroku pierścienie, które pozwalają w bezpieczny dla głowy sposób doczepić dodatkowe włosy tak, że wyglądają one jak naturalne.

Ta metoda nie jest oczywiście tania, ale za jakość trzeba płacić. O bezpieczeństwie i łatwości stosowania tej metody najlepiej świadczy fakt, że takie pierścienie możemy kupić razem z włosami w internecie i zagęszczanie włosów przeprowadzić samemu używając do tego zwykłych narzędzi, które na pewno mamy. Do zaciskania można użyć najzwyklejszych kombinerek, a do ściągania dodatkowych obręczy, które ułatwiają zabieg wystarczy zastosować zwykły obcinak do paznokci.

Na razie jest to bardzo innowacyjna na polskim rynku metoda, więc możemy mieć problem ze znalezieniem firmy, która ma ją w swojej ofercie. Najlepiej szukać wpisując nazwę firmy, która produkuje tego typu rozwiązania i angielską nazwę tej techniki czyli Remy loop/micro ring hair extension. Można też poszukać na forach zajmujących się tematyką fryzur.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena