W dobie kryzysu, firmy nie mogą sobie pozwolić na brak wyspecjalizowanej kadry pracowników. W niepewnych czasach dobry specjalista jest dla firmy na miarę złota.

Data dodania: 2009-09-29

Wyświetleń: 1961

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jednak zatrudnienie w swoich szeregach kompetentnego pracownika nie jest takie łatwe. Coraz częściej najważniejszą rolę w rekrutowaniu pracowników odgrywa Doradztwo Personalne.

Niemal każde duże miasto w Polsce ma kilka agencji trudniących się Doradztwem Personalnym. Samo miasto Poznań ma kilka takich agencji trudniących się głównie rekrutacją. Zarówno przy szukaniu jednego pracownika jak i kilku czy nawet kilkudziesięciu warto zasięgnąć rady specjalistów z dziedziny doradztwa personalnego.

Rekruterzy to wykwalifikowana kadra, nierzadko z wykształceniem psychologicznym rozpatruje aplikacje, wybiera najlepszych i zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną. Tam przeprowadzają rozmowę, analizują, testują kandydata. Po dokładnej selekcji wybierają najlepszych kandydatów.

Doradztwo Personalne Poznań - taką frazę warto wpisać przy szukaniu odpowiedniej agencji w najbliższym regionie. Takim sposobem najłatwiej znaleźć wszystkie istniejące firmy, i wybrać tą najbardziej odpowiadającą naszym oczekiwaniom. Można zawęzić poszukiwania do agencji zajmującej się poszczególnymi branżami. Załóżmy, że nasza firma znajdująca się w Poznaniu zajmuje się branżą logistyczną. W takiej sytuacji można wpisać do wyszukiwarki w sieci Doradztwo Personalne Poznań budownictwo- powinny pojawić się w pierwszej kolejności te agencje, które specjalizują się w rekrutowaniu pracowników do tej branży. Jeśli zaś szukamy pracowników tymczasowych do frazy można dodać „praca tymczasowa

Licencja: Creative Commons
2 Ocena