Jeśli lubicie dreszczyk emocji, podnieca was świadomość, że możecie zostać przyłapani to te propozycje są właśnie dla was!                                   

Data dodania: 2009-09-29

Wyświetleń: 3078

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 3

WIEDZA

-3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli lubicie dreszczyk emocji, podnieca was świadomość, że możecie zostać przyłapani to te propozycje są właśnie dla was!

Klatka schodowa

Jedna z ulubionych fantazji, chociaż seks na schodach jest bardzo nie wygodny zwłaszcza dla partnerki to emocje jakie wyzwala są niepowtarzalne.

Jaką wybrać lokalizację?

Z tym będziecie mieli największy problem. Najlepsze są wysokie budynki w których jest działająca winda, minimalizuje to prawdopodobieństwo, że ktoś skorzysta ze schodów. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie ulokowanie się na ostatnim piętrze. Najgorszym wyborem będą akademiki, urzędy i wszystkie miejsca gdzie w ciągu dnia pałętają się ludzie. Najlepszym budynki mieszkalne np. w porze lunchu.

Seks w biurze

Jedna z najczęściej wprowadzanych fantazji seksualnych w życie i najczęstsza forma zdrady! Nie ważne czy jesteś dyrektorem z własnym gabinetem czy szeregowym pracownikiem firmy. Seksem w biurze będzie także schadzka w męskiej toalecie w miejscy pracy- zapewniam o niebo bardziej ekscytująca niż seks na biurku!

Najlepszą porą będzie ponownie albo przerwa na lunch albo ostanie godziny pracy.

Do kina czy na film?

Oczywiście do kina. Kino najbardziej nadaję się na seks oralny ale jeśli ona nie jest zbyt głośna możecie pójść na całość. By nikt wam nie przeszkadzał najlepiej udać się do kina na przedpołudniowy seans w środku tygodnia lub weekendowy poranek. Najlepsze będą miejsca przy ścianie od ¾ sali w górę.
Uwaga! Seks będzie lepszy jeśli sala nie będzie całkowicie pusta!

Przebieralnia

Wybierzcie się razem na zakupy, każda kobieta lubi jak jej facet potrafi jej doradzić w kwestii ubioru. W tym przypadku by uszło wam na sucho najlepiej wybrać się na zakupy w godzinach szczytu, wtedy gdy sklepy są pełne, a po przymierzalniach kręcą setki osób. Paradoksalnie jeśli będziecie jedynymi klientami w sklepie na pewno zwrócicie uwagę obsługi, nie umknie im fakt okupowania przez was przymierzalni. Jeśli sklep będzie pełny nikt was ani nie zauważy ani nie usłyszy- no chyba, że ona jest „głośna”. Tłum w sklepie będzie dodatkowym czynnikiem potęgującym wasze doznania.

Uliczka

Zdecydowanie najbardziej hardcore’owe miejsce na seks. By kochać się w tzw. bocznym zaułku trzeba się najpierw dobrze przygotować. Na pewno będziecie się bardzo stresować, dlatego najpierw zrób rekonesans i upewnij się, że w wybranym miejscu nie ma żadnych kloszardów pijących okazjonalnie naftę. By szybko wam poszło, poproś ją by założyła mini spódniczkę. Najlepiej wybrać się na kolacja do restauracji nieopodal „tego’ zaułka, a po romantycznym posiłku (pełnym afrodyzjaków) odciągnij ją na bok. Ekstremalne emocje gwarantowane.

Co zrobić jak was przyłapią?

Cóż, przeprosić i jak najszybciej oddalić się z tego miejsca. Chociaż jest to krepujące to przyłapanie na gorącym uczynku tylko jeszcze bardziej zachęci was do odkrywania nowych, rozkosznych miejsc.

Licencja: Creative Commons
-3 Ocena