Z tego artykułu dowiesz się:

- jak oszczędzać wykorzystując 3 potężne strategie, dzięki którym bez dodatkowej pracy będziesz mieć więcej pieniędzy w portfelu?
- jak natychmiast zmniejszyć wszystkie swoje wydatki?
- jak samodzielnie tworzyć dostosowane do Twojej sytuacji techniki oszczędzania?

Data dodania: 2009-09-23

Wyświetleń: 2094

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co by było gdybyś poznał 3 potężne strategie oszczędzania, dzięki którym bez dodatkowej pracy będziesz mieć więcej pieniędzy w portfelu?

Co gdyby można je było natychmiast zastosować by zmniejszyć wszystkie swoje wydatki?

Słuchaj uważnie, bo dzięki tym strategiom już za chwilę będziesz samodzielnie tworzyć skuteczne techniki oszczędzania dostosowane do Twojej sytuacji.

Po pierwsze: KUPUJ TANIEJ.

W jaki sposób? Np. wykorzystuj dostępne promocje, negocjuj ceny, kupuj używane przedmioty.

Po drugie: UŻYWAJ DŁUŻEJ.

Kluczem do używania dłużej jest dbanie o swoje przedmioty i zapobieganie ich niszczeniu. Dzięki temu nie musisz tak często wydawać pieniędzy na nowe rzeczy.

Po trzecie: ŻUŻYWAJ MNIEJ.

Na czym możesz zaoszczędzić w ten sposób? Np. jeśli palisz, pal mniej; jeśli dużo wydajesz na rozmowy telefonicznie, rozmawiaj krócej lub mniej; ogranicz zużycie prądy, wody i gazu w swoim gospodarstwie domowym. Naucz się prowadzić samochód w sposób oszczędzający benzynę.

Siedzisz pewnie teraz i myślisz sobie: "No dobrze, ale jak skutecznie negocjować, jak oszczędzać prąd i wodę, w jaki sposób jeździć, aby spalać mniej benzyny."

Odpowiedzi na te i inne pytania zawarliśmy w internetowym kursie optymalizacji życia, który jest dostępny na stronie www.optymalizator-zycia.pl. Zapraszamy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena