W XXI wieku, w którym przyszło Nam żyć, trzeba się liczyć z tym, że nowiutkie, śliczniutkie, supermodne szpileczki kupione dzisiaj w jakimś mniej lub bardziej ekskluzywnym sklepie, za dwa dni mogą być niemodne… i co wtedy???

Data dodania: 2009-09-14

Wyświetleń: 1667

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W XXI wieku, w którym przyszło Nam żyć, trzeba się liczyć z tym, że nowiutkie, śliczniutkie, supermodne szpileczki kupione dzisiaj w jakimś mniej lub bardziej ekskluzywnym sklepie, za dwa dni mogą być niemodne… i co wtedy??? Można wpaść w panikę, tupać nogami, stawać na głowie, można płakać i krzyczeć… i tak za każdym nowym ciuchem. Istnieje też opcja pogodzenia się z tym do tego stopnia, że jeden sweter będziemy nosić i nosić, aż wreszcie nic z niego nie zostanie. Tylko po co to? Skoro jesteśmy ludźmi cywilizowanymi nie przystoi Nam popadać ze skrajności w skrajność. Na przeciw takim właśnie cywilizowanym ludziom wychodzą Outlety. Modna sukienka od DKNY prosto ze Stanów w dobrej cenie? No problem!

XXI wiek, to także wiek ludzi zabieganych. Dom, studia, praca, dom, studia, dom, od czasu do czasu jakaś impreza. No i nie oszukujmy się – każdy chce wyglądać dobrze! Wraz z potrzebami rodzą się pomysły, z pomysłami rozwiązania i tak oto powstają sklepy internetowe… nie, nie sklepy, Outlety! Szybko, tanio i markowo – to marzenie współczesnych kobiet i mężczyzn. I tak oto, siedząc wieczorem w domu i leniwie przeglądając strony internetowe, wystarczy wpisać dobry adres, napisać czego duszyczka pragnie i oddać się zakupowemu szaleństwu. Przerażające jak łatwo każdy z Nas może wyglądać dobrze! Ja, Ty, On i Ona… WSZYSCY!

XXI wiek, to Twój wiek! Wiek modnie, markowo i niedrogo ubranego człowieka. Outlety stawiają czoła tezie, że to co dobre zawsze musi być drogie. Nie wierzysz? Sprawdź!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena