Poznaj kilka, niewymagających ogromnych nakładów finansowych, sposobów na walentynkową randkę.  Za sprawą tych sprytnych pomysłów, na to,  jak tanio spędzić Walentynki w niezapomniany sposób, podkręcisz temperaturę w Waszym związku. Bez konieczności obrabowania banku.

Data dodania: 2011-02-07

Wyświetleń: 1457

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

1. Bilard, lotki... Wypad do baru lub pubu też może mieć swój urok. Możecie zagrać o pytania, tzn. osoba, która wygrywa rundkę może zadać każde pytanie, a partner/ partnerka musi udzielić na nie szczerej odpowiedzi. Opcja dobra na początek związku, przełamuje lody i pozwala lepiej poznać drugą osobę.

2. Kręgle. Podsyć atmosferę nutą rywalizacji i zabierz drugą połówkę na kręgle. Podczas gry nie zapomnij rozpraszać swojej partnerki lub partnera obrzydliwymi opowieściami o tym, kto wcześniej miał na stopach jego/jej buty. No i oczywiście na tablicy wyników wpiszcie najbardziej obciachowe zdrobnienia, jakimi się do siebie zwracacie np. Dziubasek vs Misiu-Pysiu:)

3. Kino - to zawsze dobra i tania opcja. Jeżeli zdecydujesz się zabrać swoją randkę na film, to spiesz się z rezerwacją biletów. W Walentynki kina przeżywają prawdziwe oblężenie. Aby zaoszczędzić, możesz przemycić w kieszeniach lub torebce m&m'sy i inne przegryzki.

4. Maraton starych filmów. Czarno-białe filmy mają swój nieodparty urok. Zaopatrzcie się w kilka znanych tytułów, możecie też wybrać temat np. filmy z Marylin Monroe lub Charliem Chaplinem. Do tego dużo popcornu i udany wieczór gwarantowany.

Wszystkie pomysły przedstawione w e-booku mogą być dowolnie modyfikowane i dopasowane do Waszego stylu życia. Na szczęście jest wiele sposobów aby okazać sobie zainteresowanie oraz spędzić wspólnie czas bez konieczności wydawania zawrotnych sum pieniędzy.

Jak mówią... w życiu najlepsze rzeczy są za darmo!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena