Jak wiadomo kryzys szaleje, jednak nie obawiaj się kryzysu w miłości. Za sprawą kilku sprytnych pomysłów, jak spędzić Walentynki w niezapomniany sposób, podkręcisz temperaturę w Waszym związku. Bez konieczności obrabowania banku.

Data dodania: 2011-01-19

Wyświetleń: 2352

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

1. Zabierz ukochaną/ukochanego na łyżwy! Nieważne czy umiesz jeździć czy nie. Jazda po lodzie to świetna „wymówka” aby trzymać się mocno za ręce, przypadkowo wpaść na siebie i śmiać się do rozpuku. Zabierz ze sobą gorącą czekoladę w termosie, aby po zakończonej rundzie usiąść spokojnie i rozkoszować się rozmową, towarzystwem i ciepłym napojem.

2. Randka na pchlim targu. Nawet jeśli Twoja druga połówka nie lubi robić zakupów, taki wypad to na pewno ją ucieszy. Jest to świetna okazja aby dowiedzieć się nowych rzeczy o drugiej osobie, czasami nawet dziwnych, a na pewno zabawnych. Razem odkryjecie wiele przedmiotów, o których istnieniu nawet nie wiedzieliście. Może zaczniecie wspólnie coś kolekcjonować?

3. Ostra jazda! Idź do salonu samochodowego ulubionej marki Twojej ukochanej osoby. Umów się na jazdę próbną najdroższym modelem, jaki pozwolą Ci zabrać z parkingu. Pozwól swojej randce zabrać się na przejażdżkę, tylko pamiętaj- nie krytykuj jej/jego stylu jazdy.

4. Zróbcie pizzę! Kupcie potrzebne składniki i zróbcie jedną wspólną pizzę lub wybierzcie bardziej ryzykowną opcję. Niech każde z Was zrobi pizzę dla drugiej osoby z jej ulubionymi składnikami, bez wcześniejszego mówienia sobie nawzajem jakie one są! Nieważne jaki będzie efekt końcowy, podczas wspólnego gotowania jest wiele okazji aby się szczerze pośmiać. Na wszelki wypadek jednak trzymaj w gotowości numer telefonu do pobliskiej pizzerii.

Więcej pomysłów znajdziesz w DARMOWYM E-BOOKU:

50 niskobudżetowych pomysłów na walentynkową randkę! do ściągnięcia na www.specjalne-okazje.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena